Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok, ti hogy viszonyultok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, ti hogy viszonyultok a helyzethez, hogy kezelitek, ha a barátnőtök nem akar orálozni pl?

Figyelt kérdés
2022. jan. 6. 13:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
Megy a levesbe!
2022. jan. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%
Barátnőm sokáig nem akarta kipróbálni. Türelmes voltam vele, nem erőltettem neki, de nem is haragudtam rá amiért nem akarta kipróbálni. Egyszer úgy érezte, hogy készen áll rá azóta viszont belejött és megszerette csinálni.
2022. jan. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
68%
Nálam ez olyan inkompatibilitás, ami szakításhoz vezet. De sok olyan pasi van, akinek ez nem fontos.
2022. jan. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
6%

Szakitas emiatt? Hat nem lehettek tul erettek..

A szexben mindket fel csak azt csinalja amit szeretem. Senkit semmire nem szabad kenyszeriteni vagy mondogatni hogy csinald mar.. Es akkor johetnek a pasik azzal hogy de hat en is kinyalom.. oke te szeretsz nyalni es szivesen csinalod akkor nyald ki. Neki viszont nem esik jol. A szex ugy jo ha mindenki azt adja es kapja ami neki jol esik. Letezik a kompromisszum is.. Nem kenyeret oralisan de helyette csinal valami mast. Es megint csak azt tudom irni hogy ne itt kerdezgess hanem vele beszeld meg.. kommunikacio

2022. jan. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Rendort hivok.
2022. jan. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

#4: szerintem itt te vagy az ér(t)etlen... :)

Nem arról van szó, hogy bárki csináljon bármi olyat, amit nem akar. Senkit semmire nem szabad kényszeríteni, ez egyértelmű.

De a kompromisszumoknak is vannak határai, ha valakinek valami erős preferenciája van, akkor előbb-utóbb hiányérzetből fakadó erős frusztráció alakul ki, és vagy szakít, vagy elmegy máshova. Az se jobb...

2022. jan. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Se adni, se kapni?
2022. jan. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Másik lánnyal szokták kezelni.
2022. jan. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Engem pl nem akart leszopni, és bár nem vagyok egy vadállat és megértő is, még is mélyen nagyon zavart, mert vele nem tudtam megélni egy olyan dolgot amire vágyok.

Hála Istennek azóta már szakítottunk, egyáltalán nem emiatt, de lehet ez is 5%-a annak a több dolognak amiben nem egyeztek az elképzeléseink.

Az anál szerintem elég megosztó téma és azt megértem, de azért egy szopás nem annyira extrém, és a szájába se akartam élvezni.

2022. jan. 6. 16:09
 10/11 anonim ***** válasza:

Vannak ilyen nők.

Lehet téged nem cumizott le de mást igen.

2022. jan. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!