Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ki hogy viszonyul ahhoz a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki hogy viszonyul ahhoz a jelenlegi párja továbbra is tartja a kapcsolatot az exével, és akár találkoznak is kettesben?

Figyelt kérdés
Zavarna titeket vagy szerintetek az exnek nincs helye tovább a párotok életében?
2020. ápr. 27. 16:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%
HA a csajom ilyet csinálna és megtudnám, onnantól én is az exe lennék.
2020. ápr. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Croissant0101 ***** válasza:
100%

Én alapvetően azt vallom, hogy az exemmel párkapcsolat miatt jöttem össze, ebből a célból ismerkedtem vele és ha vége, akkor ő megy tovább a saját útján, én pedig az enyémen. Ezen az álláspontomon 2x változtattam.


Ebből a 2 rossz tapasztalat miatt azt mondomzavarna. Az egyik volt párkapcsolatban kiderült, hogy az exe és ő titokban tovább együtt szexelnek.

A másik kapcsolatban nem voltak együtt, de az ex tettette hogy nem szereti már az akkori párom, de mindent megpróbált hogy kitúrjon. Mondván, hogy ő csak megfelelő partnert akar az exének (aki akkor a párom volt). Rendszeresen megjelent minden alkalmon amin ott voltunk, még az általa ki nem állhatott személyekkel is amikor találkoztunk, csakhogy engem bosszantson. Mindenféle ürüggyel elkezdte hívogatni stb. Szóval ez ment egészen addig amíg már nem bírtam.

2020. ápr. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 nonamenickname ***** válasza:
100%
Nem tartom a kapcsolatot az exeimmel. Szerintem sem igazán van keresni valója az életemben. Természetesen hogyha esetleg véletlenül összefutunk az utcán, akkor egy pár szót beszélünk, attól függően hogyan váltunk el egymástól.
2020. ápr. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Az attól függ... hogy miért találkoznak ugyebár. Nem törvényszerű hogy két ember összevesszen egy szakítás után - normálisan is meg lehet beszélni a dolgokat. Két normális, barátságban lévő ember meg akár beszélhet, találkozhat is - hisz már nincs köztük semmi.

Mindazonáltal hogy utána kettesben nélkülem összejárjanak ilyen-olyan programra na azt már nem nyelném le. Ha meg titokban és nem tudok róla akkor ahogy az #1-es írta, azonnal egy újabb ex-re tenne szert.

2020. ápr. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Hál' istennek, a mostani párom nem tartja a kapcsolatot egyikkel se, úgy van vele, hogy az ex azért ex mert már nincs helye az életünkben.


Egy barátom volt, aki AZ ÖSSZES (nem viccelek) exével tartotta a kapcsolatot. Persze az elején, én kis naiv bekajáltam, hogy ebben nincs semmi, mindenkivel normálisan szakítottak így barátok maradtak. Aztán kiderült, hogy a csávó egóját halálosan sértette volna ha az exei nem foglalkoztak volna vele, állandóan ő kereste őket, és mindet dugta amelyik vevő volt rá. Mikor ez kiderült, elhagytam, és engem is napokig zaklatott amíg nem tiltottam minden platformon. Egy igazi szociopata, beteg agyú állat volt.

2020. ápr. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Én alapvetően szintén úgy vagyok vele hogy exnek a múltban a helye, de kíváncsi vagyok mások véleményére is. Engem személy szerint belül nyomasztana, hogy egy olyan emberrel találkozik, akinek egykor azt mondta hogy szeretlek, akinek ismeri a testét, tudja mit szeret az ágyban, tudja milyen az ágyban és látott mindent az exéből, tudja mi a kedvenc kajája stb.


Ezért érdekel mások véleménye is, hogy ki hogy van vele.

2020. ápr. 27. 17:46
 7/12 anonim ***** válasza:
95%
Mindegyik exemmel jóba vagyok. Szerintem IQ kérdése, hogy hogyan marad meg ez a kapcsolat. Én nem gondolom, hogy gáz lenne. Sőt korábbi szexpartnerekkel is. Van akinél pl igénybe veszek szolgáltatást hisz pont kellett olyan szolgáltató amit ő csinál. Ennyi.
2020. ápr. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
96%
Ja és még annyi, hogy szerintem ez bizalom kérdés is. Ha nem itt csal meg akkor máshol.
2020. ápr. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Béla211 ***** válasza:
100%
Engem nem zavar. Ha meg akkar csalni megcsal nélkül is. A párom tartotta is a kapcsolatott 2 exével az egyikkel telefonon hívták fel egymást. A másikkal meg ha haza jött Svédországból akkor találkoztak. De miután össze jöttünk hamar teljesen leépítette mert mikor megtuta hogy együtt vagyunk. Rá kis idő múlva felhívta részegen, hogy a Pesti k..... ddal vagy. Na útána letiltota minden honnan és számot is váltott. Én mondjuk nem kértem, de azért jól eset ez a gesztus főleg a kapcsolatunk elsején.
2020. ápr. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
76%

Engem zavarna. Férfi és nő között szerintem akkor van barátság, ha valamelyik fél meleg.

Természetesen, IQ kérdése az, hogy hogyan kezeled ezeket az helyzeteket, de véleményem szerint gyengeségre ad jelet, hogy ha valakit nem tudsz ténylegesen elengedni az életedből, és megmaradt "barátnak."

2020. ápr. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!