Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akinek a párja leszokott a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek a párja leszokott a szexről és ezért szakítottak, annak az exe később létesített viszonyt mással?

Figyelt kérdés

Nemrég feltettem egy hasonló kérdést és felmerült ez az igen érdekes újabb kérdés. Ha veled nem élt intim életet (nem szexszelt) házastársad / élettársad, szakítás után, mással mégis viszonyba kezdett, akivel (feltételezhetően) mégis szexszelt?


Előző kérdés:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..



2022. jan. 7. 00:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%

Nálunk is volt ilyen.

Leszoktam szexről, nem kívántam már a párommal. Nem volt különösebb gond, csak befásult a kapcsolatunk és egyébként sem elégített ki a vele való intim együttlét.

Ettől még igényem lett volna rá, a következő kapcsolatomban már élek rendszeres nemi életet.

2022. jan. 7. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Gondolom, a kérdésből lejött, én a másik oldalt vagyok, tehát nekem lenne igényem, nejemnek már jó ideje nincs és tabu lett a téma részéről. (amit lehetett megtettem, de ő nem nyitott semmilyen megoldásra. Romantika, randik, programok, orvos, pszichológus, párterápia...)
2022. jan. 7. 00:22
 3/11 anonim ***** válasza:
84%

Pedig mindent felsoroltál, ami megoldhatná a helyzetet.

Ha szereted és vele akarsz maradni, akkor csald meg, de úgy, hogy ne tudja meg soha, ne sérüljön senki.

Vagy válj el.

2022. jan. 7. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor kupakolj félre.
2022. jan. 7. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Volt nejem nem létesített újabb kapcsolatot, ahogy nővérem sem válása után. (Egyik viszonyban sem volt bántalmazás, férfi elnyomás, sőt, mindketten házias, családcentrikus férfiak vagyunk. Jómagam és volt sógorom is új kapcsolatban élünk. Nekem azóta két gyermekem is született.)

Rokonságunkban, ismerősök között is elég sok nő él magában, ill. gyerekeivel új viszony nélkül válása után. Érdekes, férfiakra ez kevésbé jellemző. Az elvált férfiak többnyire próbálnak új kapcsolatot keresni.

2022. jan. 7. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
80%
Ha őt nem érdekli, te meg is szakadhatsz. Nekem is vitte le férfi nullára a libidóm, de mintán kiléptem a kapcsolatból, és mással vagyok együtt, visszatért az étvágyam. Én is megpróbáltam sokmimdent, de egy ponton beláttam, hogy ez van, tovább kell lépnem.
2022. jan. 7. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
79%
Én mindig azt az elvet vallom, hogy nincs olyan, hogy nem akar szexelni az ember, hanem VELED nem akar szexelni.
2022. jan. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is durván befásult a dolog. Próbálkoztam rengetegszer, de már átváltott hétköznapi megszokássá. Mindketten a 40-es évek elején járunk. Hihetetlen, hogy meg tud változni egyik napról a másikra a dolog. 41F
2022. jan. 9. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Előző voltam. Ma pl elvoltunk a gyerekekkel étterembe. Szembe ültünk egymással, rám se nézett. Mint egy jégcsap, baromi kiábrándító tud lenni. Így már kezdeményezni sincs kedve az embernek. Meg ha ideges sokszor úgy szól hozzám mint egy senkihez. Minden indok nélkül.
2022. jan. 9. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
*tegnap ( elmúlt éjfél 🙂)
2022. jan. 9. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!