Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, szakítottatok már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szakítottatok már vagy csaltátok már meg a pasitok azért mert kicsi volt a farka?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor kb. mekkora volt?
2021. dec. 14. 15:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
72%
Nem. Ha olyan gázos, össze se jövök vele. Megcsalni a nők nem emiatt szokták a párjukat. Nagyrészt érzelmi oka van.
2021. dec. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%

Szakitas volt, mert folyton azzal jott mennyire kicsi es emiatt nagyon ritkan volt szex mert akarhogyan probalkoztam nem allt fel neki...

Kb 12cm

2021. dec. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
13%
Igen. Nálam a 20 cm alatti váló ők. Kisebbek csak a Pepe csel és megy. Volt már, hogy ezért szakítottam.
2021. dec. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
74%
Igen mert lópénisz kellett üdv Mariska néni 69/Nőstény
2021. dec. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
87%
Most hogy írta ezt a kettes, ilyen velem is volt már. Az egyik exem állandóan feszengett hogy elég-e nekem a farka, meg kis farkú poénokat mondogatott, féltékenykedett sokat (gondolom emiatt az önbizalomhiány/komplexus miatt). Teljesen kikészített már ezzel, hogy azt mondogatja hogy neki kicsi. Aztán valóban egy idő után kiborított, szakítottam és dugtam valakivel még aznap este. #1
2021. dec. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
31%
5 tehát mégis megcsaltad! Igaza volt mindvégig!
2021. dec. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
78%

Ha jól nyal, és tud finoman ujjazni, az sem érdekel, ha nincs farka!

/Se füle, se farka!/

2021. dec. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg ilyen eset van.
2021. dec. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
95%
Nem, eszembe sem jutna, viszont ha állandóan ezzel foglalkozna kidobnám.
2021. dec. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
97%
#6: Nem csaktam meg sosem. Olvasd vissza újra a válaszom, ha nem megy a szövegértés első nekifutásra. Sőt azt kihagytam a sztoriból, hogy ő csalt meg engem, mert végletekig belelovallta magát abba a gondolatba, hogy nekem más kell és tuti megcsalom. Ha egy férfival beszéltem telefonon, már arra is kiakadt. Ilyen szinten volt már egy idő után. Szóval szerintem ne pofázz, ha semmit se tudsz.
2021. dec. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!