Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A világ egyik legnagyobb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A világ egyik legnagyobb lehetetlensége, hogy egy férfi 30 felett prostizás nélkül veszítse el a szüzességét?

Figyelt kérdés
2022. jan. 7. 20:32
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
nem
2022. jan. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
79%
Én 18 évesen se tudom elveszíteni :/
2022. jan. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
86%

Nem könnyű, de nem is lehetetlen.

Én 40 felett veszítettem el.

2022. jan. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
85%
Ha nem mondod el a nőnek, hogy szűz vagy, akkor elméletben van esély, hogy szexeljen veled. Gyakorlatilag viszont amelyik férfi 30 felett szűz, az általában csúnya, és emiatt nincs esélye szexelni.
2022. jan. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
80%
Nem lehetetlen, de valószínűleg mentálisan nem vagy a leg egészségesebb. Ennyi ideig elfolytott nemi vágy vagy a sikertelenség miatt van (ennek lehetnek külső tényezők és belsők is amik mindig javíthatók) vagy egyszerűen nem kommunikatív vagy szociálisan fejletlen. Őszinte leszek én nőként és pszichológusnak tanultként szomorúan látom az oldalon a férfiak többségét. Elveszítheted, de lehetőleg ne kínáld tálcán, hogy szűz vagy. Miért nem ment eddig a csajozás?
2022. jan. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Èn is őszinte leszek. Arra várok már, hogy felajánlja magát egy nő bármilyen fizettségért cserébe.
2022. jan. 7. 21:24
 7/27 anonim ***** válasza:
63%
Ha 30 éves korodig nem vagy képes elveszíteni a szüzességed prosti nélkül, akkor komoly gondok lehetnek nálad. A kinézet nem lehet kifogás, láttam már iszonyat ocsmány embereket együtt lenni egy bomba csajjal. A személyiség, a megjelenés és a jó humor nagyon sokat számít a csajoknál.
2022. jan. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
72%
7esnek igaza van. Én úgy gondolom, hogy lehet 30 évig nem volt semmi aztán ha összeszednéd magad és szerencséd lenne egy nap alatt sikerülne. Nagyon beteg perverz nők vannak köztünk járnak nap mint nap. Balek vagy ha egyiket nem tudod megcsipni.
2022. jan. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
96%
30 évesen van esélyed a legtöbb korosztályba. Ha valamikor szexelni akarsz, akkor most ted meg.
2022. jan. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
95%
Szoktál elhívni randizni nőket?
2022. jan. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!