Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit gondolhat rólam? Lehetsége...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolhat rólam? Lehetséges hogy emiatt foglalkozik velem azóta jobban?

Figyelt kérdés
Egyik férfi ismerősöm flörtölt velem, az arcomhoz közel tolta az arcát és felváltva nézett a szemeimbe és a számra, tipikus csók előtti állapot. Aztán egy szájra csók történt is amit szerettem volna folytatni nyelves csókban de akkor benyögte hogy most kapcsolata van, több nem lehet. Akkor minek próbálkozott be? Azóta kereste még a közeledésre az alkalmat és feltűnően tibbet foglalkozik velem. Talán azt hiszi hogy szeretem?

2022. jan. 8. 08:07
 1/2 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem csak méregeti, hogy mennyire vagy kapható erre-arra.
2022. jan. 8. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Azt akarja hogy te kaparj tr vetkoztesd te legyél domináns.
2022. jan. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!