Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehet tényleg csak a férfiakna...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet tényleg csak a férfiaknak számít a méret?

Figyelt kérdés

Itt is leginkább férfiak írják ki az ezzel kapcsolatos problémájukat, de tényleg egyre jobban úgy látom egy vékony kicsi pénisz is jó a nőknek, mondjuk logikus hiszen ujjal is lehet orgazmust okozni.

Nekem is 12 cm és eléggé vékonyka és meglepő hogy a mostani csinos párom is élvezi velem a szexet...


2022. jan. 10. 07:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%
Nyilván te is azért írtad ki.
2022. jan. 10. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
1. Igen én is abba a hitbe voltam és még kicsit vagyok is de egyre jobban elgondolkoztam ezen...
2022. jan. 10. 07:39
 3/13 anonim ***** válasza:
73%
Bocsi, de az "élvezi veled" és a "van hüvelyi orgazmusa" között van egy csipetnyi különbség.
2022. jan. 10. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
58%

Viccesek ezek a kérdések nap mint nap.

Persze, hogy számít, de a tévhittel ellenben nem 20cm-re vágyik minden nő. Szinte minden nőnek más az ideális. Ismerek nőt, akinek a 18 is kicsi, ez a ritkább. És persze van fordítva is, akinek nem tudod berakni a 16-t sem, mert olyan szűk.

2022. jan. 10. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
47%

Jó hitben vagy cimbi. Nekünk is számít a méret, sőt jobban mint nektek pasiknak, elvégre a mi élvezetünk a ti farkatokon múlik. Neked mindig van a kis farkaddal is, nekem egy béna/kisfarkú pasi el tudja cseszni az estém.

Az már más, hogy csak ti paráztok ezen, mert én simán elhajtom a béna/kisfarkú pasit és keresek jobbat. Te viszont nem tudsz pöcsöt cserélni.. No ezért a nagy pasipara.

2022. jan. 10. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
5. Ilyen stílusban nő nem ír.. tuti te is pasi vagy
2022. jan. 10. 08:56
 7/13 anonim ***** válasza:
42%
Ja tuti. Ámítsd csak magad...
2022. jan. 10. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%

Igenis számít a méret, ezzel csak magadat nyugtadgatod.

Az ujjat felesleges egy farokhoz hasonlítani, mivel nem úgy lehet mozgatni a kettőt.A farkadat nem tudod ÚGY körbe-körbe mozgatni, rázogatni, félbe hajtani a hüvelyben, gyorsan változtatni a különböző mozdulatokon.Semmi köze a kettőnek egymáshoz.

2022. jan. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nyugtatgatod*
2022. jan. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
2022. jan. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!