Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nőknek nem számit az intim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nőknek nem számit az intim méret, miért nem értik meg vagy segitik a kispênisz komplexusos férfiaknak?

Figyelt kérdés
Ha ők hisztinek vagy hülyeségnek tartkák, de valőjában nem probléma nekik, akkor miért rúgnak bele direkt abba a fêrfiba? Miért nem értik meg hogy ez egy betegség amit egyetlen dolog, a női pozitiv visszajelzés hozhat helyre. Az hogy az ilyen komplexusba szenvedőt a "hisztije" miatt elutasitják az nagyon súlyos sérülést okoz, és tovább erösiti a tévhitet...

2020. szept. 4. 18:40
A kérdező szavazást indított:
Megértem és nem bántom őket
Hisztiznek, nem fêrfiak
A kicsit szeretem <15cm
A nagyot szeretem >15
Én is kispénisz komplexusos vagyok
43 szavazat
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/111 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem egy nőnek nem dolga az, hogy meggyógyítsa a férfit, akármilyen lelki problémája is van. Szerintem MINDENKI, nemtől függetlenül!!! egészséges lelkületű párt érdmel, így lehetne normális kapcsolatot kialakítani és fenntartani. Ha ez így működne, akkor nem lenne annyi fájdalmas és siralmas kapcsolat...
2020. szept. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/111 anonim ***** válasza:
90%
Én még soha nem feküdtem le senkivel, akinek tudtam volna a méretét. Nem értem, hogy milyen pozitív visszajelzésre vársz, ha el sem jutsz senkivel az ágyig, hogy kiderüljön, hogy van -e okod frusztráltnak lenni, az egyébként valószínűleg átlagos méreteiddel.
2020. szept. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/111 anonim ***** válasza:
86%
Mi vagyok en valami feher lovagno aki vedi a kispeniszu pasikat es patyolgatja oket? Itt esku egyre hulyebbek vannak xd
2020. szept. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/111 A kérdező kommentje:

#2 több nő jelzi hogy neki milyen igénye van, illetve ez a probléma hamar kiderül. Leginkább a kapcsolat és a tapasztalat hianya miatt.

Ami minden nőnél szóba kerül, hogy mióta van egyedül az ember és főleg mi az oka ennek...

2020. szept. 4. 19:03
 5/111 anonim ***** válasza:
95%
Mióta betegség a kis pénisz?
2020. szept. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/111 anonim ***** válasza:
93%
4# De akkor nem a kis pénisz a hibás hanem a komplexusaid amiket te magad veszel fel.
2020. szept. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/111 anonim ***** válasza:
30%
Nyugi, a kis pénisz kevésbé frusztráló, mint a nőknél a rojtos meg a gyűrött papírzsebkendő kinézetű pina. És milyen sok van belúlük. Na azok tényleg undorítóak és lohasztóak. Olyanokkal le sem fekszem, mert rám jön a hányinger, ha nem szép szabályos babapuncija van a nőnek.
2020. szept. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/111 anonim ***** válasza:
24%
Adlak utolsó
2020. szept. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/111 anonim ***** válasza:
85%
A válaszlehetőségekből csak egyet lehet kiválasztani, azt ugye tudod? Mert amúgy én megértem a kisfarkúakat és nem bántom őket, ettől még a nagyobb méreteket kedvelem. Viszont olyan szituáció még sosem volt, hogy szex ELŐTT kiderült volna számomra, mekkora valakinek a szerszáma. És még amikor ránézésre úgy is tűnt ott helyben, hogy nem sok jóval áldotta meg az ég a srácot, akkor sem utasítottam vissza, hanem úgy voltam vele, hogy mutassa meg mit tud. Értek már kellemes meglepetések, megjegyzem. Szóval nem, a farok mérete egyáltalán nem indokolja, hogy ne legyen tapasztalatod és/vagy önbizalmad. Azt a nőt meg hagyjuk, aki úgy kezdi az ismerkedést, hogy neki 18+ kezdődik a férfi, az ugyanolyan véglény, mint aki szerint nem nő a nő 50 kg felett.
2020. szept. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/111 anonim ***** válasza:
33%
Jaj istenem...szerintem nektek nőknek bátorítani kéne igenis az ilyen kisfarkú pasikat,becézni,te kis kovászos uborkám,te kis babapöcsüm,te kis turórudim,és mondani,na add a maminak azt a cuki kis játékszered..
2020. szept. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!