Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy ismerjek meg idősebb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ismerjek meg idősebb akár 28-45 éves nőket 19évesen? Nagyon vonzódom hozzájuk de egyértelműen nincsenek ilyen korú hölgyek a környezetemben pedig mindig is oda voltam értük.

Figyelt kérdés
A beszólásokat inkább hanyagoljátok mert ez komoly kérdés.

2022. jan. 12. 07:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Badoo, tinder. Ha szerencséd van nem pót apát keresnek a pujának. Nekem nem volt szerencsém.
2022. jan. 12. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%
Badoo... A házasságra ráunt, unatkozó, esetleg elvált anyukák harapnak a ropogós fiatal pasikra ;) tapasztalatból mondom 😛
2022. jan. 12. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én 19 évesen a munkahelyemen jöttem össze anno egy 27 csajjal.

Szerintem, ami fontos, hogy egy 27 fölött nagyon mást keresnek mint a 19 éves fiú átlag. Nem akarnak minden hétvégén csatak részegen bulizni. Inkább egy komolyabb férfira vágynak, aki a közös élethez biztonságot adnak.

Az én esetemben a csajnak az akkori párja, mint utólag kiderült nem dugta meg rendesen ez volt a váló ok. Engem meg úgy ismert meg, hogy egy csöndes megfontolt srác vagyok.


Szerintem egyébként ez nálam is inkább "szerencse" volt. Sok ilyen idős nő teljesen ignoralja a fitalakat ilyen tekintetben. Esélyt se adva bizonyítani. Ami részben jogos, mert amire vágynak, jó sex és biztonság, azt egy 19 éves nagyon kis eséllyel fogja megadni nekik. Inkább a biztosabbra mennek.

De igen ahogy írták ott a Tinder biztos van egy kettő aki ilyen kalandra vágyik.

Vagy menj el egy Telemarketingre, ügyfélszolgálatra dolgozni. Az ott dolgozók 80% nő. Ott biztos lesz kapás.

2022. jan. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hány agysejted van úgy mégis??? A nők minden korosztályban az igazi pasikat keresik, akárhányéves is vagy! Ha már kinézel valahogy és határozott a fellépésed is akkor sima ügy egy idősebb nő.
2022. jan. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Sikerült párt találnod kérdező?


30 n

2022. aug. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!