Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hetero srácok, ti leszopnátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hetero srácok, ti leszopnátok egy jóképű férfit, ha fegyverrel kényszerítene, és megölne, ha nem?

Figyelt kérdés

2022. jan. 12. 20:07
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
30 szavazat
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Igen, többet ér az életem, mintsem hogy ezt ne tenném meg érte. Undorítana? Nyilván, de ha az életem múlna rajta, belefér.
2022. jan. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
48%
Igen és akár még barátok is lehetünk utána.
2022. jan. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
50%
Volt már halálközeli élményem, szóval inkább megpróbálnám kirántani a pisztolyt a kezéből, ha túlélem, ha nem.
2022. jan. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Én nem ellenkeznék, szótlanul rábólintanék.Józsi bácsi 64F
2022. jan. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
68%
Inkább megdöglök.
2022. jan. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
50%

Sosem értettem az ilyen szituációkat és kérdéseket.

Kevés ember van aki hidegvérrel tudna ölni. Kétlem, hogy lelőne ha ennyit akarna, mert manapság nem olyan könnyű úgy gyilkolni, hogy ne találjanak rád. Akinek meg fegyvere van, valószínűleg tudja, tudatában van, hogy milyen következményekkel járna a törvényen kívüli használata.

2022. jan. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
78%

Inkább a halált választanám.

Amúgy meg, aki ilyet tervez, az szerintem sem merné megtenni, mert pontosan tudná, hogy a börtönben nem csak a menüben kapna "kolbit"... :,D

2022. jan. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Ugyanmár srácok. Pár perc alatt túl lennétek rajta, és utána élhetnétek tovább az életeteket.
2022. jan. 12. 20:56
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Lol milyen kérdés ez. Nyilván az emberek többsége ennék durvább dolgot is megtenne, ha az élete a tét. Ne szórakozzunk már. Én is kinxalnék egy nőt, még ha utána ki is kell fertőtlenítsem a szám és elhányom magam.

Ez most valamiféle teszt akar lenni, hogy ha igennel válaszolnak, akkor bebizonyítod, hogy minden férfi meleg? Vagy mi a szar ez nem is értem:D

2022. jan. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
#9: Ez csak egy gondolatkísérlet.
2022. jan. 12. 21:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!