Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sokat vesztettem ha nekem nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokat vesztettem ha nekem nem jött össze az első szex 18 éves koromig?

Figyelt kérdés

Amikor 18 éves lettem olyan rossz érzés volt az hogy elvileg felnőtt lettem de még sosem voltam nővel. Lelkileg is nagyon rossz ez, meg az is hogy kimaradtam már sok mindenből.

Sok fiú van aki csak 18+ veszti el?


2022. jan. 14. 20:48
 1/2 anonim ***** válasza:
77%
Igen sok van, de vissza tudod pörgetni az idő kerekét? Nem? Akkor ne a múlttal foglalkozz, hanem előre nézz.
2022. jan. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
25%

Igen.


Nem voltak óriási szexuális élményeim, de mély nyomot hagytak azok a pillanatok amikor 8. osztályos legszebb lányok az évfolyamon felesz vagy merszeztek velünk és nagyon sok dolog történt.


Majd rá 1 hónapra összejöttem egyik osztálytársammal, akivel elveszítettem a szüzességem. Rettenetesen bénák voltunk, de 14 évesen óriási teljesítménynek éreztem és rettenetesen jó volt például a Gödöllői Chopin zeneiskola egyik gyakorló bezárható termében megujjazni a lányt.(, akiből amúgy egy influencer lett)


Majd a 15-16 évesen részegen összemelegeni random csajokkal és egész végig azt a gyerekes izgulást átélni, ami ezzel jár.


Meg persze +18 évesen amikor már jó volt a tapasztalat és hogy tudtam mit csinálok, mert sok dolog nem jött volna össze ha akkor kell elsőre csinálnom. Meg persze sokkal jobban izgultam volna ami miatt sokkal kevesebb dolog jött volna össze.


Szóval szerintem óriási veszteség, amit bánni fogsz életed végéig, de nyílván lehet nélküle élni.

2022. jan. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!