Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az, hogy a társadalo...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a társadalom cikinek tartja, ha valaki 30 évesen csak egy műpuncit dönget?

Figyelt kérdés
Ha viszont van egy kövér barátnőd, aki még arcra sem a legszebb. Akkor meg már mindenki elfogad és sztárként tekint rád.

2022. jan. 15. 10:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
74%
Mert krva cringe XDDD
2022. jan. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
78%
Mi van?
2022. jan. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
90%
Magánélet. Bár igaz, kissé furcsa, ha még 30 évesen szűz vagy... dehát te tudod. Egyébként senkire nem tartozik, hogy te mit döngetsz.
2022. jan. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
85%
Engem speciel pont nem érdekel
2022. jan. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem inkább tragikus, tökéletesen leírja a férfi tragédiáját.
2022. jan. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
95%
Hát nem tudom, szerintem az például sokkal cikibb hogy valaki egy már három éves kapcsolat alatt egyszer sem tudta rendesen megdugni a nőjét. Aztán a csaj ezt elmondta pár barinőjének, azóta meg az egész cég tudja hogy a ..... túl gyorsan elsül. Meg a csajt már a kollégák kezelgetik mert tudják hogy kielégítetlen és ezért kapható a bulira.
2022. jan. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
75%
Az még cikibb, hogy reklámozod.
2022. jan. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonymousreview60 ***** válasza:
100%

Jelenleg egyedülálló vagyok. Művaginát (is) használok, de erről senkinek nem beszélek. Mert minek.

Az ítélet azért van, mert a társadalomban van egy értékítélet, hogy ennyi idősen - egyéb jelentős problémák hiányában - a hímeknek képesnek kell lenni párkapcsolat fenntartására, de legalábbis nem szűznek lenni, és legalább alkalmilag szexuális célra partnerre szert tenni.

Ez az ítélet egyrészt abból ered, hogy ha valaki erre nem képes, akkor ki fogja az ő - és az elítélő - nyugdíját fizetni, vagy lusta az elítélt, hogy tegyen magáért vagy - a legrosszabb eset - az elítélő jobban érzi magát, ha maga szerint jobb(an áll) a másiknál.

41FHET

2022. jan. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 StevenUp ***** válasza:
61%

2 oka van.


1. Mert kiteregeted a magánéleted. Senkinek semmi köze hozzá. Mégis napi téma lett hogy ki kivel...


2. Mert a guminő, a műpunci, a prostizás azt a képet festi rólad hogy egy ilyen egyszerű testi örömhöz is neked pénzre van szükséged mert önállóan emberileg ennyivel sem tudsz boldogulni. És ez valóban gáz

2022. jan. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonymousreview60 ***** válasza:
100%
#10/2: Aztán mitől annyira könnyű szexpartnerre szert tenni?
2022. jan. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!