Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy sok évig tartó kapcsolat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy sok évig tartó kapcsolat után felejtés céljából működhet egy barátság extrákkal kapcsolat?

Figyelt kérdés

2022. jan. 16. 21:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
49%
Igen.
2022. jan. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
Ez az a kapcsolat amiről később a nők úgy nyilotkoznak, hogy "hát, volt 1-2 kapcsolatom amit megbántam, nem kellett volna".
2022. jan. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
57%
Mindenképpen.
2022. jan. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
57%
Működhet.
2022. jan. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
69%
Működhet, hogy nem egészséges, az más kérdés. Aki szeretne tiszta maradni, bele sem megy.
2022. jan. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Abszolút osztom a 2-es véleményét!

Egyrészt több kérdésnél is olvasni ilyen választ nőktől, másrészt saját baráti körből is tudom, sajnos ez egy ördögi kör a lányoknak/nőknek ilyenkor... de később sajnos 10-ből 9-en megbánják azt a fél évet, 1 évet, amikor kalandokkal meg szexkapcsira vágytak, legalábbis úgy érezték akkor... de ugye később midneki rájön, hogy attól, hogy azért legbelül mégis csak szerelemre, lelkitársra és kapcsolatra, családra vágyik.


30F

2022. jan. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
6-os vagyok, köszönöm h annak ellenére normális pontozást kaptam, hogy fél álmomban itt-ott értelmetlen szavakat beszúrva írtam :D :)
2022. jan. 16. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
96%
Nem! Nekem volt egy nagyon nagy csalodasom, tényleg azt hittem belehalok, elkezdtem mindenféle emberrel randizni, volt amelyikkel le is feküdtem és szörnyű volt. Annyira meg volt serulve a lelkem, hogy valami kis szeretetet próbáltam ezekkel pótolni. De nem vált be, hiszen a lelkem melegségre vágyott, amit ilyen kalandoktol nem kaptam meg, de rendes kapcsolatra meg nem voltam még kész. Nekem 2 évbe telt, míg tultettem magam az előző kapcsolatomon. Szeresd magad és légy türelmes.
2022. jan. 17. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
39%

Hogy működhet-e abban nem vagyok biztos, de ártani minden bizonnyal nem árthat.


29F

2022. jan. 17. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
88%
Akár működhet, csak partnered is tudja, hogy mi a cél
2022. jan. 17. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!