Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csinálnátok? Nem lenne...

Mit csinálnátok? Nem lenne kínos?

Figyelt kérdés

Van egy kerti medencénk a kertünk végében. Meztelenül szeretnék fürdeni, amikor nem lát senki, de az a baj, hogy szinte mindig van itthon valaki, ezért nem nagyon merek. Nagyon kockázataos lenne, hogy lebuknák, mert nem tudnám felvenni a fürdőgatyát mire oda jön valaki. Természetesen a gatyát oda tudnám tenni, hogy ne lássák, de felvenni nem tudnám olyan gyorsan. Vagyis nem tudom, hogy mennyire lenne kínos a család tagok előtt, ha jönnek és látják hogy nincs rajtam rendesen a gatya csak oda van téve, hogy ne látszódjon?


F



2021. júl. 19. 14:39
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
88%
A családot miért zavarja, ha pucéran fürdesz a medencében?
2021. júl. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
92%
Este, vagy éjszaka fürödj, akkor már nem látják!
2021. júl. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
91%

nincs olyan, amikor egyedül vagy otthon?

mennyi idős vagy?

2021. júl. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
87%
Nem azt mondom, hogy naponta sztriptíztáncot lejts a családtagok előtt, de a meztelen fürdést, a saját medencétekben, a családtagok esetleges észrevevése mellett én cseppet sem szégyellném. Ha van fiútestvéred, fürödjetek együtt. Ha nincs, akkor jelentsd be, hogy mész meztelenül fürödni. Hidd el, hogy nem lesznek rád kíváncsiak. Szóval, ha nem is szokás családotokban a meztelenkedés, Te nyugodtan megtörheted a jeget.
2021. júl. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
92%

Hány éves vagy, kérdező...?????


Családon belül nem tökmindegy? Láttak már anyádék meztelenül elégszer... :)))))

2021. júl. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
90%

Bukj le!

A víz alá...

2021. júl. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Azt nem tudom, hogy zavarja e a családot, hogy meztelenül fürdök!


Nem nagyon, meg ha egyedül is vagyok bármikor bárki hazajöhet.


17 éves vagyok.


Nem szokás egyáltalán a családban a meztelenkedés.


Éppen ezért nem tudom, hogy mit gondolnának, ha fürdenék, hallanám, hogy jön valaki, elém teszem a gatyát, vagy eltakarnám a farkamat a kezemmel, és egyből rájönnének, hogy meztelenül voltam.

2021. júl. 19. 15:41
 8/19 anonim ***** válasza:
74%

Ha ennyire fosol, akkor vegyél fel fürdőgatyát..


Komolyan, 17évesen kb. ovis szintű dolgon problémázol....

2021. júl. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
87%

Mit nem tudod felvenni a gatyádat??


Odateszed a medence szélére, aztán ha jön valaki, a víz alatt felveszed.

Mi ebben a bűvészmutatvány?????

2021. júl. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
93%

Először is, tisztázd magaddal, téged zavarna-e ha a családod meztelenül látna téged? Te szégyellnéd-e magad pucéron, vagy sem? Tehát nem őket, hanem téged zavarna-e?

Ha a válaszod nem, akkor fürödj meztelenül, amikor egyedül vagy. Ha pedig hazajönnének akkor két opció van:

1. Nem érdekli őket, hogy meztelenül fürdesz. Ez esetben folytathatod a fürdést, és jövőben is fürödhetsz bármikor kedved szerint meztelenül.

2. Zavarja őket. Ez esetben azt mondod, egyedül voltál és nem számítottál rá, hogy hazajönnek. Ez olyan kibúvó, hogy nem haragszanak meg. Felöltözöl és legalább tisztáztad a hozzáállásukat, anélkül hogy megkérdeznéd őket erről.

Én a helyedben eleve úgy csinálnám, hogy rajtakapjanak és derüljön ki mit gondolnak.

De simán meg is kérdezheted előre, zavarná-e őket...

2021. júl. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!