Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgyek, miért van az, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, miért van az, hogy takarjátok mások elől a melleiteket?

Figyelt kérdés

2022. jan. 19. 10:34
1 2 3 4 5 6
 11/54 anonim ***** válasza:
96%
Ha nem lenne szexuális jellegű, nem lenne itt annyi kérdés velük kapcsolatban. És nem fordulhatna elő, hogy amint válaszolok egy kérdésre a méretével vagy bármivel kapcsolatban, azonnal jönnek a privátok.
2022. jan. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/54 anonim ***** válasza:
8%

Én szerintem tudom, hogy érted. Nekem volt egy kismellu barátnőm és első randin valahogy belattam a melltartoja mögé és hát láttam a mellét. Elmentunk vettünk egy vodkát, kicsit iszogattunk egy padon és azt mondta, hogy ő a mellére nem úgy tekint, hogy mellek, hanem, hogy....hogy csak úgy van, tovább iszogattunk és azt mondta, hogy nem zavarja ha eloveszem a cicijet és játszok vele, nem is kellett kétszer mondani, nem tudom mi volt velünk, ott jöttek, mentek az emberek és nem zavarta meg engem sem, bár volt is bennünk 2-2 deci.

Szóval a nőkkel van a hiba, mert a melluket úgy fogják fel, hogy az szexuálisan intim testrész, több ilyen csaj kellene akiről írtam...

2022. jan. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/54 anonim ***** válasza:
95%

12-es


Ha csaj úgy tekintett a mellére, mint bármelyik másik testrészre ,(kar, láb), akkor miért akarta, hogy játsz vele?Mi volt az értelme?

2022. jan. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/54 anonim ***** válasza:
13%

Mert nagyon néztem a mellét, mivel beláttam és látta, hogy ott van mindig a tekintetem. De a szexben hihetetlenül gátlásos volt, a kutyapóz már túl sok volt neki, sokáig takaroval eltakarta úgymond szex közben az alsotestét, meg vak sötétben szexeltunk.

A nővérenek hatalmas mellei voltak és azt mondta, hogy minden bizonnyal azért tekint így a melleire, mert a nővére belesulykolta, hogy az olyan kicsi, hogy az nem is mell, meg folyton szívta szegény lány vérét...illetve, hogy azzal még szoptatni sem fog tudni. Ez azért eléggé durva már és benne maradt...

2022. jan. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/54 anonim ***** válasza:
96%
Ez egy tipik álnaív kérdés. Ugyanolyan szexuális értelemben tekintesz a női mellre te is, mint az a nő aki takargatja magát. Csak kellemesebb lenne neked ha szabadon bámészkodhatnál.
2022. jan. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/54 anonim ***** válasza:
96%

Az embereknél a női mellnek szexuális jelentősége van, míg az állatoknál nincs. Számtalan könyv ír erről, olvass bele egybe, ha ennyire nem hiszed.


Azért takargatom, mert a páromon kívül senkinek semmi köze hozzá, és tekintve, hogy még akkor is megbámulnak, utánam fütyülnek és sajnos néha meg is fognak alpári alakok, amikor nagykabátban vagyok, nem szeretném, ha megnőnének az ilyen zaklatások számai - sajnos sok "férfi" inkább van állat szintjén, mintsem emberén.

2022. jan. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/54 A kérdező kommentje:

#16


De miért baj, ha megfogdossák? Mikor képen direkt kiemelitek, az miért van?

2022. jan. 19. 11:46
 18/54 anonim ***** válasza:
95%
Amúgy vannak olyan afrikai törzsi kultúrák, ahol szabadon hagyják a nők a melleiket, de ott úgy tudom azért, mert szinte mindig van gyerekük, akit szoptatniuk kell. Nyugaton ez már régóta nem így van, hiszen a keresztény egyházak is erkölcstelennek tekintették kezdetektől fogva.
2022. jan. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/54 anonim ***** válasza:
97%

#18

Engem idegen ne fogdosson, te jó ég, hogy valaki ilyet is kérdez... Te örülnél, ha elkezdené egy kétajtós szekrény dörzsölgetni magát hozzád a metrón vagy ha egy hajléktalan megragadna téged? Igen?


Nekem kis mellem van, nem szokott nagyon hangsúlyos lenni, legfeljebb ha feszes ruhában vagyok, de bárhogy is van az nem neked szól. Hanem nekem és a páromnak.

(#16)

2022. jan. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/54 anonim ***** válasza:
12%

Nem kamu.

17#

Ettől függetlenül igényt tartanék anyudra! :)

Szeretem a milfeket.

2022. jan. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!