Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgyek, miért van az, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, miért van az, hogy takarjátok mások elől a melleiteket?

Figyelt kérdés

2022. jan. 19. 10:34
1 2 3 4 5 6
 31/54 anonim ***** válasza:
97%

#27

Én viszont férfit írtam, vagyis ha egy férfi taperolna, az már zavarna? Képzeld, ahogy te nem szeretnéd, hogy idegen férfiak fogdossanak, én se szeretném. Nahát... Én mondjuk idegen nőktől sem tűrném el, hogy fogdossanak.


#28

Kérdező, a testem, minden testrészem csak az enyém, függetlenül attól, hogy szexuálisan van-e jelentősége. A barátom nem tulajdonosa a testemnek, neki engedem, hogy "használja". Nagyon buta lehetsz, ha ilyen alapvető dolgokat nem értesz...

2022. jan. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/54 anonim ***** válasza:
97%
Uhh..itt elég súlyos problémák vannak. Mondok jobbat. A gyerekem teste sem a tulajdonom, nem az enyém. Pedig belőlem fejlődött ki. Te ritka primitív vagy.
2022. jan. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/54 A kérdező kommentje:
Inkább ti vagytok érzékenyek. Éppen erről szól a feminizmus, hogy kisajátít a nő mindent magának.
2022. jan. 19. 16:35
 34/54 anonim ***** válasza:
97%

#33

Ezután a válaszod után meg vagyok győződve arról, hogy csak egy troll vagy, ennyira buta nem lehetsz. Ismét megkérdezem, mert látom nem sikerült válaszolni: te szeretnéd hogy idegen férfiak fogdossanak téged? Hm?

2022. jan. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/54 A kérdező kommentje:

#34


Nem vagyok meleg, így zavarna, de idegen nők fogdoshatnak. Ne a férfihoz hasonlíts, téged sem a saját nemedhez kell.

2022. jan. 19. 16:40
 36/54 anonim ***** válasza:
97%

“kisajátít a nő mindent magának.“

Mit sajátít ki? A SAJÁT testét? Csúnya feministák, hogy merik?!??!!

Mindent be kéne dobni a közösbe, nem? Akkor te is bedobod magad a meleg pasik közé? Biztos lenne jelentkező, akiknek kellenél, de te önző módon nem hagyod magad nekik. Milyen képmutató…

2022. jan. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/54 anonim ***** válasza:
96%

A testünket hadd sajátítsuk már ki magunknak:D

Ha te úgy érzed hogy a testedet mindenki csak úgy fogdoshatja, akkor nyugodtan engedd egy meleg férfinak is hogy megfogja a feneked vagy a farkad. Ne sajátítsd ki, oszd meg másokkal is.

2022. jan. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/54 A kérdező kommentje:

#34


Rázta már ki egyébként nekem idegen nő a tömbház mögött.

2022. jan. 19. 16:41
 39/54 anonim ***** válasza:
96%
Ha feminizmus ha nem, lesz*rom, engem nem fogdos senki fia borja. Úgy szájon vágom elmegy a kedve tőle.
2022. jan. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/54 anonim ***** válasza:
96%
35! És a 150 kilós roma asszonyság aki kéthavonta fürdik, az is fogdoshat? Mert hát nő? Vagy a transz nők is?
2022. jan. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!