Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők/férfiak, ti mit vesztek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők/férfiak, ti mit vesztek megcsalásnak?

Figyelt kérdés
Mi az, ami még belefér a párkapcsolatba, és mi az, ami már nem? Részemről, ha valakivel megcsalna a barátnőm, azt nem hiszem, hogy fel tudnám dolgozni, de azon gondolkodom, ha esetleg pl. egy lánybúcsún egy chippendale-táncossal csinál valamit a buli hevében, azt még elnézném neki, mert azt csak kizárólag a teste miatt kívánja meg, nincs semmilyen lelki kötődés. Nektek hol a határ?

2022. jan. 20. 03:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ha lefekszik, vagy kinyalna egy nőt vagy őt leszopnák
2022. jan. 20. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
48%
Engedném neki ha elmondaná őszintén hogy félre akar kefélni:)
2022. jan. 20. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
48%
De te cuckold mániás vagy.
2022. jan. 20. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a flört fér bele, de csak ha vannak körülötted mások is. Máskülönben túl intim...


(30F)

2022. jan. 20. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Azt hiszem egy legénybúcsúra hívott lánnyal nekem sem lenne gondom. Kivéve ha megdugná. Feltéve ha a haverjai is kihasználják a csaj ottlétét. Mert azt nem várnám el tőle, hogy minden haverja élvezi a csaj jelenlétét, ő meg gubbasszon. De ha csak ő csinálna vele bármit is, az már nem tetszene.

A mindennapokban meg hogy mi a megcsalás, az nagyon széles skálán mozog. Főleg, hogy a megcsalásnak több szintje, fajtája is van. Fizikai, érzelmi...

Arra könnyebb válaszolni mi nem fér bele egy kapcsolatba. Az, amit nem mondunk el párunknak. Mert ott már érezzük, hogy az a cselekedetünk nem okés kapcsolati szempontból.

2022. jan. 20. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
6%

Ha én teszem titokban az nem megcsalás, ha a barátom csókolózna mással az már megcsalás lenne. :)

N

2022. jan. 20. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
A mi kapcsolatunkban az számít megcsalásnak, ha a másik tudta nélkül teszünk valamit. Mivel mi többes szex pártiak vagyunk, így az nálunk már nem megcsalás. Az alatt csak a csók tabu. Minden más mehet.
2022. jan. 20. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan az mint a 4.

Flört belefér, de semmi több.

2022. jan. 20. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Fura. Nekem a flört nem fér bele. Lehet, hogy csak én vagyok ilyen, de ha egy "valós" pasival kezdene bármibe a nőm, azt nem tudnám megemészteni, de ha csak egy erotikus táncos vagy ilyesmivel, az nem zavarna, mert ott csak a teste jön be neki, nem a személyisége.
2022. jan. 20. 11:55
 10/14 anonim ***** válasza:
Az érzelmi megcsalás a legorsszabb. Tehát ha van érzelem. Az már bőven elég, például ha elkezd csetelni egy sráccal heteken-hónapokon át és megszereti, de nem találkoznak, vagy nem történik semmi. Ez nekem bőven megcsalás. Ennél jóval enyhébb, ha ittasan megfogja a csippendél srác seggét, azt lehet én is egyszer megtenném fordított esetben persze. Nem érezném korrektnek, de akkor roh@déknak sem magam, mint amit fent leírtam.
2022. jan. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!