Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vajon egy lakásos prosti mi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon egy lakásos prosti mi alapján választ párt? Milyen elvárásai lehetnek?

Figyelt kérdés

Nem vagyok szerelmes egy prostiba sem, meg össze sem akarok jönni ilyen lánnyal/nővel…


Csak simán érdekel ez a dolog.


Engem speciel meglepett az a tény, hogy a legtöbb lakásos prosti az párkapcsolatban él…

Ugyanakkor az egy alapszabály szokott lenni, hogy a vendég ne akarjon vele összejönni.


Vajon mi az amiben a párja pl. jobb mint az átlag vendégei?


Gondolom nem a pénzt, gazdagságot veszik figyelembe, hanem tényleg érzelmi alapon kötődnek a párjukhoz…

Hiszen ha gazdag lenne, akkor Ők sem ezt csinálnák (gondolom).


Milyen erényeket díjazhatnak a prostik egy férfiben, milyen elvárásaik lehetnek és általában kikkel jönnek össze?

Olyan emberekkel akik mindennap bejárnak dolgozni? Proletárabb rétegekből valókkal, úgymond melósokkal? Vagy értelmiségiekkel?

Esetleg bűnözőkkel?


Biztos nincs egy igaz válasz, hiszen minden eset más lehet, de engem az átlag érdekel…



2022. jan. 22. 13:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
66%

Miben jobb a párja, mint a vendégei? Mindenben.

Úgy keresnek párt, mint minden más ember azzal a különbséggel, hogy nyilván olyan jöhet szóba, aki elfogadja a munkáját.

Azért a prostik többsége nagyon buta, ebből fakad, hogy hasonló szintű emberekkel ismerkednek. De ez a mással foglalkozó emberekre is vonatkozik. Tehát igen, általában nyilván butább lesz a pasijuk is, valószínűleg bűnöző is (kis kerítés, kábítószer valami befigyel).

2022. jan. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

#1. Tehát akkor mégsem mindenben jobb…

De akkor miben?


Jobban néz ki?

2022. jan. 22. 13:56
 3/17 anonim ***** válasza:
19%
Olyat keres, akit eltarthat és így bízok benne, hogy vele is marad hiába mások is dugják.
2022. jan. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
90%

Nekem volt párkapcsolatom prostival.

Amikor együtt voltunk, taxisként dolgoztam.

Mondjuk én a köreikben forgolódtam, mert ebben az időszakban csak lányokat hordtam címre, meg a madame-ot ide-oda napközben.

2022. jan. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
81%
#2: Mit nem értesz azon, hogy akivel nem pénzért, undorodva, muszájból dug, az sokkal jobb lesz? Mert valószínűleg valóban kedveli, nem úgy mint a balfsz igénytelen vendégeit. Nem értem mit nem tudsz ezen felfogni.
2022. jan. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

#5. Miért az átlag vendégek azok ilyenek?


Én azt hittem, hogy átlagos férfiak járnak hozzájuk nagyrészt…


Például egy 10/6-7 pontos informatikus, aki huszonévesen szűz vagy alig volt pár lánnyal, mert Ő 8-9-10 pontos csajokat akar dugni…

Viszont a valóságban meg 6-7 pontos pasiként 5-6 pontos lányoknál lenne esélye mert a 7+ pontosokat elviszik a 8 és 8+ pontos pasik.


De akkor azt mondod, hogy ilyen 3-4 pontos az átlag prostihoz járó férfi és még igénytelenek is, akikkel undorodva dugnak?

2022. jan. 22. 15:57
 7/17 Senior Séf ***** válasza:
46%
Valami kigyúrt fickót választanak, hogy nem fizet a kuncsaft, vagy szemétkedik, legyen, aki helyre teszi.
2022. jan. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Dzsoki ***** válasza:
76%
Az átlag vendég olyan,hogy biológiai szükségletei miatt megy. Nem feltétlenül fontos,hogy a prostinak is jó legyen.A párjával van "kémia",a vendéggel nincs. Legalábbis,nem akkora. Vagyis,munka. Kérdező! A munkád,egyben a kedvenc időtöltésed is? Így van vele a prosti is.
2022. jan. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

#8. Nekem a munkám egyben a kedvenc időtöltésem is, full komolyan mondom…

Persze néha jó lazítani, nyaralni, de csak azért hogy újult erővel vághassak bele.

2022. jan. 23. 16:16
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
#9 ok, de azt ugye tudod, hogy ez a társadalom pár százalékánál van így, aki jó eséllyel eleve egy lottógyőztes helyzetből tolja.
2022. jan. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!