Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Engedjek az elvárásaimból ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Engedjek az elvárásaimból ha már 5-6éve nem találok párt?

Figyelt kérdés

Lehet hosszú lesz.

Fiatal koromban se voltam egy nagy nőcsábász,nem voltak (akkor sem ,most sem )nagyon magas elvárásaim a nőkkel szemben. Akkor akadtak is olyan jó közepeske lányok randira ,aztán vagy én, vagy ő vagy, kölcsönösen nem akartunk folytatást.

19évesen megtört az átok,20évesen pedig jött egy szép hosszú szerelem. Ő megadott egy bizonyos alapszintet (belső tulajdonságok terén főleg). 4év után dobott,ebből 2,5et együtt laktunk-fiatalok voltunk.

Utána jöttek szebb lányok,de a legtöbb picit önállótlan buta az élethez(egyetemre jártak), főleg anyukájuk nem engedte el a kezüket 20-23 évesen.

Aztán újabb nagy szerelem,a lánynak volt egy kislánya,jól ment a családosdi is.

Szakítottunk, rá pár hónapra történt egy nagy baj az életemben,5 éve egy randi sem.

Most nagyon szeretne összejönni velem egy lány. Külsőre egész jól néz ki, de hát szegény buta és nagyon önállótlan,25 évesen szülei nélkűl semmire sem képes. Anyukája és anyukája testvére parancsol neki mint egy 15 évesnek.

Szerintetek ?



2020. dec. 26. 17:08
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
19 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
49%
Talán.
2020. dec. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy mennyire fejlődőképes. Ha úgy érzed, hogy működhet, akkor lehet, hogy érdemes megpróbálni, hogy hova jut a kapcsolatotok.
2020. dec. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezt az elvárás-elengedés dolgot én sosem értettem. Most attól kinek lesz jobb, hogy összejössz valakivel, aki csak külsőre tetszik, de egyébként nem éreznéd magad jól vele, nem lennétek egyenrangú társak? A lánynak biztos nem, hiszen lenézed, önállótlannak tartod (lehet, hogy okkal, lehet, hogy anélkül, tökmindegy, így állnál hozzá és ez neki sem jó), és neked sem, elvégre nem ilyen típusú kapcsolatra vágysz. Akkor mi a kérdés? Járogassatok pár hónapig, csak hogy utána szakítsatok, miután a gyakorlatban is látjátok, hogy mennyire nem működik a dolog? Nem tudom, ennek nem sok értelme van szerintem. Persze, arra jó, hogy legalább nem vagy magányos, hátha adna egy kis löketet a továbbiakhoz, de elég csúnya húzás lenne csak ezért kihasználni szegényt.

De ez igaz amúgy bármilyen más jellegű "add lejjebb"-tanácsra, én ezzel őszintén nem értek egyet, amikor itt olvasom milliószor, akkor sem. Senkinek se jó, ha szánalomból jönnek össze vele, vagy mert "nem jutott más", és az se, ha nem azzal vagy, akivel valójában jól éreznéd magad.

2020. dec. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, ha valakiről konkrétan azt gondolod, hogy BUTA, akkor mennyire fogod őt tisztelni? Semmi értelme nem lenne egy ilyen kapcsolatnak.
2020. dec. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
39%

Lehet ezek a buta lányok kb atomfizikusok voltak hozzad képest. 😅


Egyszerű vagy mint egy fagyott kutyaszar és gondolom a szépséged is ott van.


L

2020. dec. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
5ös! Barmennyire is próbálsz belém kötni, a második felében nem kizárt hogy igazad van,lehet "szépségem is ott van". Ezért is merült fel bennem a gondolat a szintleadásra.
2020. dec. 26. 17:57
 7/8 anonim ***** válasza:
Lejjebb adhatod, de ne ennyire. Ha konkrétan butának tartod a lányt, akkor inkább keress olyat, akit pld. szintén nem gondolsz igazán okosnak, de nem az jut eszedbe róla napi szinten, hogy "úristen, de buta ez a lány!".
2020. dec. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Azokból az elvárásokból érdemes leadni, ami nem "belőled" jön, hanem presztízskérdés neked, vagy a média verte a fejedbe. Pl. az ilyen "8-as alá nem adom" meg "fú, mit szólnának a haverok".

Ha konkrétan zavaróan butának tartod, sztem engedd el ezt a kapcsolatlehetőséget. Úgy érzem a szavaidból, hogy tényleg zavarna.

2020. dec. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!