Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gáz Omeglén péniszt mutogatni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz Omeglén péniszt mutogatni kéretlenül lányoknak?

Figyelt kérdés
18f

2022. jan. 23. 00:14
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Egyéb (leírom)
33 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
31%
Nem tudom, mi az az omgele momgele, de ha ott vannak a csajok, csak gondolják már, hogy ott ilyen is van.
2022. jan. 23. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Minden péniszt gáz mutogatni kéretlenül.
2022. jan. 23. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igen ezzel tisztában vannak a legtöbben. Aki nem tudná a omegle egy random videochat oldal (chatrulett)
2022. jan. 23. 00:21
 4/10 anonim ***** válasza:
80%
1. voltam, ettől függetlenül amúgy tényleg gáz. Megegyezés alapján mutogasd inkább.
2022. jan. 23. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Keretlenul mindenhol gaz...36F
2022. jan. 23. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Jogos
2022. jan. 23. 01:04
 7/10 anonim ***** válasza:
77%
Mutogasd nyugodtan - a többi pasinak :D Egyszer kíváncsiságból megnéztem az omeglé-t szinte csak pasik jöttek szembe, ebből 80%-a már egyből álló brokival, a többi szexhirdetés robot volt, meg pár alájátszott kamus videó.
2022. jan. 23. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
úgyis elkapcsol rólad.
2022. jan. 23. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Vannak ott néha lányok is, a kamu videókat nem nehéz ki szűrni. 8-as igazad van 20/19 elkapcsol de néha van egy két lány aki beszáll. Köszönöm az eddigi szavazatokat&válaszokat.
2022. jan. 23. 17:30
 10/10 anonim ***** válasza:
Alapból azt mondanám, hogy ha nincs megbeszélve, akkor nem helyes és káros is lehet a lánynak. Azért sok kiskorú, túl fiatal kislány is van, akiknek azért nem kéne ilyesmit látnia. Ami engem illet, őszintén én is láttam már kéretlenül sok fiút... Engem annyira nem zavart, szerintem izgis, szeretem a meglepiket 😅 A kérdező szemszögéből próba szerencse; ha elég érettnek tűnik a lány mutasd, majd elnyom, ha neki nem tetszik, de ha megbeszéled vele, az a legkorrektebb hozzáállás.
dec. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!