Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők, számotokra milyen, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, számotokra milyen, ha egy férfinek van pieringje, tetoválása?

Figyelt kérdés

Mondjuk kiderül ismerkedés közben, hogy a pasinak van pieringje, vagy egy ideje már együtt vagytok a párotokkal és ő akarna egyet. Bejön, izgat, vagy csak elfogadod, esetleg kizáró/váló ok? Melyik testrészen (mellbimbó, nemi szerv, nyelv, szemöldök stb) oké?

Ugyan ez tetoválásra nézve? Tetszik, vagy inkább ne legyen rajta? Hol, milyen motívumok, mekkora?



2022. jan. 22. 22:20
A kérdező szavazást indított:
Bejön a piercing (megírom hol)
Inkább csak eldogadom ha van piercingje
Ne legyen piercingje
Bejön a tetoválás (megírom hol)
Inkább csak eldogadom ha van tetoválása
Ne legyen tetoválása
Bejön mindkettő
Elfogadom ha mindkettő van neki
Inkább egyik se legyen neki
Férfi vagyok megírom a tapasztalatom (vagy csak szavazni szeretnék)
25 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
65%

Nekem mindegy amíg neki tetszik és szereti. Nekem is van mind a kettő, szerintem a férfiaknak is tud jól állni. Mondjuk pont az általad leírt piercingek nem tetszenek különösebben, de nem is nekem kell hanem annak aki hordja.

Kizáróok semmiképp nem lenne, max akkor ha valami nagyon ízléstelen dolgot tetovaltat magára amiből mondjuk azt is levágom ha nem egy az életről való elképzelésünk.

2022. jan. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
31%
Nekem volt piercingem (csiklómban), de kivettem és hagytam benőni. Csak fiatal kori lázadás volt, semmi haszna nem volt így utólag. A tetoválás sosem tetszett, sőt... nem akarok senki lelki világába gázolni, de rémesnek találom, amikor valaki úgy néz ki, mint a lányom irodalom füzetének a hátulja.
2022. jan. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
71%
Egyszerűen nem érdekel, nem vált ki belőlem különösebb reakciót egyik sem.
2022. jan. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
51%

Kapcsolatnál a tetkós és pc-s pasik nálam ki vannak zárva. Azonban a tetkó tud vonzó lenni, pl mostanság arról fantáziálok sokat, hogy egy teljesen kitetovált pasival dugnék. Szexre jöhet;) kapcsolatban meg nem tudnék ilyesmit felvállalni, maximum ha olyan helyen van, ahol pólóban, rövidnadrágban nem látszik. De az lenne a legjobb, ha nem is lenne.

A pc szerintem már nagyon ciki. 20 éve még divatos volt, akár szexi, de ma már proli.

N

2022. jan. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
38%
Engem a tetkó nagyon beindít, a piercing kevésbé. Előző nem értelek kapcsolatra miért nem jó tetovált, szexre miért jó?
2022. jan. 22. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
49%
#5: Privátban elmondom, ha írsz
2022. jan. 23. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekem mindkettő van (piercing nem valami extrém, csak köldöknél van kettő).

Nem érdekelne, hogy a páromnak van-e. Nem ez a mérvadó.

2022. jan. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Vannak tetoválásaim és piercingeim is, mondhatni már màniás vagyok, imádom őket és pasikon is nagyon tetszik kb mindenhol, de az intim pc-k különösen bejönnek.
2022. jan. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A tetkó az lehet vonzó
2022. jan. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Tetkó oké, mindegy hol van rajta. Pircinget max az arcán birnám elviselni (fül, szemöldök, esetleg orrcimpa). Nyelvben vagy bárhol máshol lehet, hogy hülyét kapnék töle.
2022. febr. 9. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!