Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy fizetős csaj azt írja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fizetős csaj azt írja a hirdetésében hogy nem vállal szájbaélvezést de én mégis belelövök a szájába akkor mi lesz? :)

Figyelt kérdés
2022. jan. 26. 10:15
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
tehát ha szopja a farkam az nem erőszak? megdughatom a torkát? de ha a szájába élvezek az már az?
2022. jan. 26. 10:38
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem tudod értelmezni amit írnak. Ha akaratán kívül kényszeríted valamire amibe nem egyezik bele az az erőszak.
2022. jan. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Hülye troll
2022. jan. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Egy barátnőm dolgozott ideig prostituáltként. Náluk úgy működött, hogyha bármi olyan történt, amibe ő előzetesen nem ment bele, akkor átszólt a szomszédszobába, ahonnan átjött a "stricije" és helyretette a tagot. Az biztos volt, hogy oda többet nem mehetett és szóltak a környékbelieknek (volt egy amolyan hálózatukat), hogy ezt az embert ne fogadják. Verésre nagyon ritkán került sor, de olyan is történt.


Attól, hogy valaki prostituált, ugyanúgy megilleti az emberi méltóság és alapvető tisztelet. Ha te ezt képtelen vagy felfogni, akkor neked egy pszichológus kell. Ha bármi olyat teszel, ami az akaratán kívül történik, az nemi erőszak. Nagyon egyszerű koncepció, illene felfognod.

2022. jan. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Jön 1-2 ember, aki neked fogja a szádba verni. A lányokra vigyáznak, és nem a türelmes, kedves tipusok
2022. jan. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha keményebb típus a csaj, maga is elküldi pár fogadat szabadságra.
2022. jan. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Én volt hogy elmentem egy lányhoz, már nagyon régóta nem voltam senkivel. Olyan jól kezdett el szopni hogy mint meg senki és elmentem a szájába, annyit mondott hogy erről nem volt szó, nem is szeretem meg hogy feláras. Én meg mondtam neki hogy be se tettem úgyhogy így is nagyon jól járt.
2022. jan. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Hát ja, ha véletlen történik, akkor nincs mit csinálni.
2022. jan. 27. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!