Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sikerült már valakinek partner...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sikerült már valakinek partnert találnia fétisre? Ha igen, hol, milyen fórumon?

Figyelt kérdés
Az, hogy milyen fétisről van szó nem számít, illetve az sem, hogy fizetős volt, vagy közös érdeklődés.

2021. dec. 28. 19:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%
Igen, nekem például, itt.
2021. dec. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Itt.
2021. dec. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Sajna nem!f
2021. dec. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Az mindenesetre biztató, hogy valakinek sikerült már találni, akár itt is. Én is beszélgettem már itt 1-2 nővel ilyen témában, de valahogy mindig meghiúsult.
2021. dec. 28. 20:15
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is sikerült, de ki kell lépnem a komfort zónából. Van partner a vágyakra, de sajnos az ország másik végén, így covidos időben pedig nem tudunk gyakran találkozni. Azonban ez a kevés alkalom is még mindig jobb, mint a semmi.
2021. dec. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy jóideje már nem találok.
2021. dec. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Sajna nem, bár majdnem volt 1×.
2021. dec. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen sikerült, de nem itt és nem is a netről. A netről is lehet - ha amúgy is tudsz csajozni (merthogy bármit beszélsz meg vele a neten, úgyis az élő randin kell tudnod domborítani, szimpátiát ébreszteni). A net hátránya viszont, hogy 1:50 vagy még rosszabb a nemek aránya s irgalmatlan sok szüttyögés (képcsere/számcsere/mikorholjóneked). Lemész egy BDSM partira ott legalább face to face látod a potenciális partnereket.
2021. dec. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Egyébként itt az oldalon nekem is összejött már egy alkalommal majdnem.

Igaz pénzért vállalta volna, de ez nem lett volna probléma. Egy egyetemista csaj volt, kellett neki a pénz. Meg is egyeztünk egy elég szép összegben, de aztán az utolsó pillanatban visszakozott.

2021. dec. 28. 23:33
 10/12 anonim ***** válasza:
Itt. Nyilvános szexhez lányt
2021. dec. 29. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!