Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kiváncsi vagyok, mi a gyakorib...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiváncsi vagyok, mi a gyakoribb farokverési mód?

Figyelt kérdés

Egy kézzel, vagy kettővel egyszerre markoltok rá? Vagy csak pár ujjal körbefogva?Esetleg ezeket variáljátok?

Vagy teljesen más módon?



2022. jan. 27. 10:13
A kérdező szavazást indított:
Egy kézzel markolok rá
Két kézzel markolok rá
Valamikor egy, valamikor két kézzel
Pár ujjal fogom körbe
Teljesen másképp verem ki
67 szavazat
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Egy marokkal szoktam mindig, néha mikor nagyon kangörcsös vagyok, akkor két kézzel. Azt is csak a végén.
2022. jan. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Az egyik kézzel rámarkolok és huzogatom a másik kezemmel meg a makkom vagy a herém izgatom hatalmas plusszt ad
2022. jan. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Legtöbbször 3-4 ujjal szoktam. Ha egyedül vagyok és tudok síkosítót használni, akkor teljesen rámarkolok, és végig húzom a tövétől a makk tetejéig.
2022. jan. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
49%
Azzal a kezemmel markolok rá , amit egyébként semmi másra nem használok. Két kézzel én is csak a végén szoktam.
2022. jan. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Egy kézzel, de én metélt vagyok szóval a szokásos módon nem nagyon megy még síkosítóval se, inkább a makkomat markolászom meg izgatom. Érdekes hogy jobbkezes vagyok de a ballal szeretem csinálni.
2022. jan. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Én is jobbkezes mégis ballal verem
2022. jan. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Én talppal csinálom
2022. jan. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
68%
#4 van egy harmadik, maszturbálós kezed? hallottál már olyan dolgokról, hogy szappan meg kézmosás?
2022. jan. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nagyban függ a mérettől. Nekem átlag alatti van, és három ujjal (hüvelykujj, mutatóujj, középső ujj) szoktam csinálni, így a legkényelmesebb. Marokra fogva is megy még valamennyire, de csak ritkábban csinálom így, mivel a markom túl nagy hozzá. Két kézzel viszont nem is tudom, hogyan lehetne, mivel már egy kezemben is bőven elfér.
2022. jan. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem barátnőm szokta ha éppen nincs kedvem szexhez de el akarok evezni de ő mindenhogy csinálja :D
2022. jan. 28. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!