Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy szoptató anyuka mellével...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy szoptató anyuka mellével nem szabad játszani szex közben?

Figyelt kérdés
Megismertem egy nőt, eléggé jól néz ki de 6 hónapos kislánya van akit szoptat, sajnos férje elhagyta így kalandba lenne csak benne... viszont soha nem voltam így nővel, lehet majd jönne tej a számba ha csókolnám szívnám a mellét? Ezt szeretik engedik az ilyen nők? Mire kell figyelni majd?
2022. jan. 28. 14:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezd meg előtte. Ilyenkor a nők melle eléggé tud fájni, ki van sebesedve, és megkeményedik tőle a bőr, eléggé érzéketlenné tud válni. Kicsit se élvezik ha játszol a bimbóval.

Plusz ott van az is, hogy azért sokaknak ez a két dolog ilyenkor nehezen elválasztható, és a fejükben a mellbimbó inkább a babáé, és furcsaságnak tartják egy férfit odaengedni.

Arra viszont számíts h a tej akár magától is folyni fog. Szexuális inger hatására, élvezés hatására előfordul h folyik, sőt olyan is van, h spriccel. Megkérdezheted h megkóstolhatod-e, de azért ne csodálkozz ha nem engedi, mégiscsak az a baba privilégiuma és nem a tied.

2022. jan. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
37%
Te szerencsés allat!!!
2022. jan. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
2. Miért? pedig lehet nem megyek bele kicsit beteg dolognak érzem..
2022. jan. 28. 14:31
 4/16 anonim ***** válasza:
69%

Te hülye vagy, nyomkodd szét a ciciket, follyon belőle a tej, rá a farkadra, utána kérd meg, hogy a tejes farkad szopja le...egy ilyen nővel annyi, de annyi mindent lehet csinálni, mellszex, orrba szájba áh...

Nehogy kihagyd te bolond!

2022. jan. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
4. Fúj ez beteg dolog! Amúgy szerintem az orális szex is mert ott jön ki a pisi is
2022. jan. 28. 14:43
 6/16 anonim ***** válasza:
71%

Minden nő más. Van aki szereti, ha egy pasi ilyenkor is foglalkozik a mellével, más nem. A tej spriccelése néha normális. Amúgy sok anyuka emiatt melltartóban szeret szexelni. Szóval ez sem meglepő. A szoptatás alatt kicsit ,,ingerültebbek” lehetnek a nők. Amúgy semmi furcsa nincs egy anyukával való szexben szerintem, ha nincs együtt a párjával. Az nekem sokkal furább, ha egy terhes nő fekszik le egy idegen pasival.

Amúgy beszélgess vele erről a témáról, ha ennyire érdekel. Mondd el neki, hogy neked kicsit fura még, de emiatt fontosabb a kommunikáció. Hidd el, hogy megértő lesz és ő is örül, hogy nem csak rögtön megd*gni akarod.

2022. jan. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
32%
Tudod mit, hagyd ezt a nőt és kimeld meg magadtol....mi a f#sz... O_o
2022. jan. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

kérdező, egyszerű: kommunikáció és odafigyelés

mint mindig.

2022. jan. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
90%
Próbáltam és lehet. De csak gyengéden szabad.
2022. jan. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Én már voltam így nővel, mikor lovagolt rajtam fogtam a melleit és spriccelt az egyikből a az arcomra a tej! Nem fájt neki jót nevettünk és toltuk tovább!
2022. jan. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!