Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás alatt milyen ételeke...

Szoptatás alatt milyen ételeket nem szabad enni?

Figyelt kérdés
2021. márc. 14. 08:48
 1/10 anonim ***** válasza:
11%
Amiket terhesség alatt
2021. márc. 14. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
46%
Hát nem egészen. A puffasztó k betűs zöldségeket, hüvelyeseket. Gyümölcsből körtét, sárgabarackot, apró magvasokat. Tejet módjával. De igazából ez csak egy ajánlás, mert nagyon tág határok között tud mozogni a babák tűrőképessége. Ki kell tapasztalni.
2021. márc. 14. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
61%
Nagyon csípős ételeket nem ajánlják, mert attól hasfájós lehet a pici, de én pl. ettem párszor, és nem volt semmi baj. Ez egyéni is, ki kell tapasztalni.
2021. márc. 14. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
58%

Alkohol. Ennyi.

Hüvelyesekre, aprò magvas gyümölcsre, gombàra, tejre, stb. van amelyik gyerek èrzèkeny, a legtöbb pedig nem.

Egyènileg kell kitapasztalni. Ha valamit eszel, ès utàna fàj a babàd hasa (ès màskor nem hasfàjòs), akkor azt az ètelt ne edd, aztàn kis adagokban lehet próbàlkozni, hogy mennyit bìr a hasa.

2021. márc. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindent ettem, semmi gond nem volt.
2021. márc. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
87%

Kaposztát, babot, mindent ettem amit nem szoktak ajanlani. Semmi baj nem volt.


Nalunk a krumplitól fájt a hasa. Ha én krumplit ettem, akkor ő szenvedett :(

Kb 4 hós korára kinőtte.

2021. márc. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
73%
Alkohol, drog, nikotin. Ezeken kívül bármit ehetsz. 😊
2021. márc. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
62%

Röviden: bármit ehetsz-ihatsz, ami nem okoz tünetet a babánál. Kivéve persze alkohol-drog-cigi. (De egyébként bizonyos életkorú babánál megfelelő szabályok mellett az alkoholból is már belefér egy kevés.)


Hosszabban: [link]

2021. márc. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
58%
Instán keress rá a @magunkrol oldalra, pár hete vt téma. Mindent lehet, ami emberi fogyasztásra alkalmas, a nyers dolgokat nem ajánlott pl. Nyers húsos/halas dolgok, nyers tojás, alkohol(de nyilván 0,5 deci bortól/pezsgőtől nem lesz probléma, nem kell kottára inni magad) a többit meg Te tapasztalod ki, vannak érzékenyebb pocakú babák, nálunk semmi nem okozott gondot.
2021. márc. 16. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk 1 dolog okozott gondot, a kivi. Olyan szinten pöttyös kiütéses lett a fiam anno, hogy hihetetlen. Na azután 2x meggondoltam, mit viszek be a szervezetembe.
2021. márc. 17. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!