Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha átlagos a péniszem miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha átlagos a péniszem miért nem éreznek semmit belőle a nők és én sem belőlük?

Figyelt kérdés

14.5 cm hosszú, 4.6 cm vastag.

Tehát inkább vastag mint vékony…


Voltam 5 nővel ingyen, semmit nem éreztünk, mintha be sem tettem volna…

Ezen kívül voltam 4 prostival is (nem ez a kérdés lényege) és azoknál is teljesen ugyanez volt.


A méreteimet jól mértem.


És nem csak én nem érzek semmit, hanem a nők sem.



2022. jan. 28. 16:24
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
89%
Ez a világ egyik rejtélye lehet akkor, ha jól mérted le:)
2022. jan. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

Igen, jól mértem.


Lemértem sok alkalommal, csaj is lemérte már úgy, hogy nem tudta azt amit én mértem és ugyanazt mérte…


Sőt még lenyomatot is készítettem a péniszemről és azt is lemértem.

2022. jan. 28. 16:34
 3/25 anonim ***** válasza:
83%
Ilyen nincs. Nekem kisebb van és még azt is érzik.
2022. jan. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

#3.


Nekem ez a tapasztalatom.

2022. jan. 28. 16:41
 5/25 A kérdező kommentje:
Nagyon szeretném, ha nem így lenne és végre érezne belőlem egy csaj valamit…
2022. jan. 28. 16:41
 6/25 anonim ***** válasza:
91%

Ahogy nézem, kb. a farkad méregetésével töltöd az életedet, és naponta valszeg 247-szer mondod el magadnak, hogy használhatatlan, nyomorúságos farkad van, amivel nem lehet dugni. Nyilván ugyanezt sulykolod a nőknek is, akikkel együtt vagy, mert nem a szex vagy a nők érdekelnek, hanem hogy bebizonyítsd a farkaddal kapcsolatban, amit a fejedbe vettél. (Eleve 9-ből a valóságban max. 1-2-3 nő, aki őszintén elmondaná, ha baj lenne a farkaddal, mert a legtöbb nőnél az az alap, hogy mindig azt mondják a pasinak, hogy milyen jó farkad van, hűde jó vagy, tökéletes minden.)


Szóval, nyilvánvalóan nem a farkaddal van baj, hanem az agyaddal. Szakembert javaslok.

2022. jan. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

#6.


Ez egyáltalán nincs így.


Amíg nem voltak kudarcaim, addig soha nem is mértem…

A második csaj után mértem le először.


Lemértem jó pár alkalommal, de már nem szoktam mérni, mert úgysem változik a méretem.


Alapvetően el tudom hinni, hogy ez kb. az átlag, így ambivalens az egész, kettősérzések kavarognak bennem…


Elhiszem hogy ez az átlag, vagy hogy ez csak kicsit kisebb, de akkor meg nem értem hogy miért ilyen gagyi érzés a szex, nekem is és a partnereimnek is…

2022. jan. 28. 16:48
 8/25 anonim ***** válasza:
96%
Elég merev? Én erre tudok gondolni, hogy puhább féle, amivel nem lehet olyan jól dugni.
2022. jan. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
76%
Nekem is kb. ekkora a farkam, mint neked, csak puhább fajta. És azért nem érzik sokszor.
2022. jan. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

#8. Na ezt például nem tudom…

Lehetséges hogy nem eléggé az.

Ezt honnan tudhatnám meg?


Azt tudom, hogyha nagyon nagyon felizgulok, akkor tud még merevebb is lenni, mint amilyen általában, de az már kicsit kellemetlen érzés és nem szokott sokáig tartani…

Ez azt jelentené, hogy akkor amúgy általánosságban nem 100 százalékos?

2022. jan. 28. 16:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!