Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok,hogy reagálnátok le ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok,hogy reagálnátok le ha a szerelmetek akibe halálosan szerelmesek vagytok fitymaszűkületes lenne?Ez csak az első összebújáskor derülne ki. Szakítanátok vele?

Figyelt kérdés
2022. jan. 31. 19:57
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Nem…:) elvinném az orvoshoz és szépen meg lenne neki mutve addig természeten semmit nem csinálnék vele hiszen nem a leg higenikusabb a fitymaszukuletes penisz
2022. jan. 31. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
Nem szakítanék, de elküldeném orvoshoz. Addig nem lenne szex
2022. jan. 31. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Miért nem lenne szex?Lankadtan hátrajön,tisztán lehet tartani.Mereven félig hátrajön és nem akadályozza a szexben.
2022. jan. 31. 20:07
 4/9 anonim ***** válasza:
92%
Higiénia miatt illetve azét mert sérülés veszélyes
2022. jan. 31. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%
Azért mert ha szűkülete van akkor alá megy a kosz, nem higiénikus illetve szex közben fel is szakadhat.
2022. jan. 31. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
29%
Furák nekem ezek a válaszok. Nekem volt ilyen pasim, az elején fel se tűnt, hogy fitymaszűkűlete van (azt se tudtam mi az vagy hogy néz ki). Szexeltünk sokáig, mire mondta, hogy néha rossz neki stb és elment dokihoz, aki műtétet javasolt, amit később meg is csináltak neki. Nem tudom miért van felfújva ez a dolog, nekem olyan semmiségnek tűnik. Azt meg főleg nem tudom miért ne lehetne szexelni
2022. jan. 31. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
89%

Fújj😂😂😂

Mondjuk ahoz elég analfabétának kell lenni h ne vedd ezt észre 😅

2022. jan. 31. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
65%
Volt ilyen párom. 17 évesen jöttem össze vele, ő még szűz volt. Nem tudtam, hoyg milyennek kell lennie, bár azért furcsa volt, mert az előző pasimé nem ilyen volt. Ment a szex, csak ha hátrament a bőr, az nagyon fájt neki, úgyhogy gumival csináltuk és úgy nem volt baj. (amúgy is azzal csináltuk volna). Össze is házasodtunk, 2 gyereket csinált ilyen pénisszel. Tisztán lehet tartani, mert lankadtan hátra lehet húzni.
2022. jan. 31. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
83%
A többségnek erős averziója lenne hogy tudod-e rendesen mosni, tisztán tartani. Elég nagy mínusz pont.
2022. jan. 31. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!