Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Láttátok már a legjobb barátnő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Láttátok már a legjobb barátnőtöket meztelenül?

Figyelt kérdés

2022. febr. 2. 12:20
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
78%
Igen gyakran láttam már. Lányoknál ez nem olyan nagy kunszt. Néha segítünk is egymásnak a szőrtelenítésben. 25L
2022. febr. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
48%

Mindig az aktuális barátnő a legjobb. És a válasz igen


f

2022. febr. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 StevenUp ***** válasza:
52%

Legjobb barátomat csak boxerben láttam eddig. Viszont a fürdőkben rengeteg vadidegen parasztot láttam már egy szál f**ban.

Legjobb barátnő? Ha olyanra gondolsz aki "csak" barát akkor olyat párszor láttam már. Alapból eléggé közvetlen vagyok és ezt tudják a barátaim is legyenek azok fiúk vagy lányok. Pont ezért mernek pőrébbek lenni mert tudják hogy nem erre akarok recskázni.

Pl egy kedves lány ismerősöm mellettem öltözött át az uszodában mert a női részleg tele volt és abban az öltözőben kényelmesen elfért ő is és én is.

Másik lány ismerősöm meg tetoválást csináltatott a belső combjára és mivel én voltam kéznél megkért hogy segítsek lefóliázni. Kb 5 centire volt a fejem és a kezem a sunájától de legalább volt rajta alsónemű. Megegyeztem neki hogy kellemes illata van amit elröhögtünk és téma lezárva.

Alapból nem vagyok én sem szégyellős és büszke vagyok arra hogy mellettem sem azok a fiúk és a lány ismerőseim. Ez jelentheti talán azt hogy bíznak bennem. Ami ritka kincs ebben az elb**ott világban

2022. febr. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
58%
Csak a vagináját, amikor aludt.
2022. febr. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:

#13


Téged papucsként, barátzónába zárva kezelnek a nők.

2022. febr. 2. 13:47
 16/26 anonim ***** válasza:
23%

Fiú/lány barátaimat is láttam már így.


Nem állt a bré, ha ez a bujtatott kérdés. :D

2022. febr. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
32%
Igen
2022. febr. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 StevenUp ***** válasza:
38%

ma 13:47

Nem, csak szimplán barátként.

Barátzónába azok vannak akik akarnak dugni de a csaj velük nem

2022. febr. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
31%
Rengetegszer. Gyantaztuk is egymas puncijat.
2022. febr. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
igen
2022. febr. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!