Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Látványon kívül mivel ad...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Látványon kívül mivel ad többet egy vékony nő az ágyban, mint egy kövér?

Figyelt kérdés
Annyit gondolom biztosan, hogy könnyebb pl. felkapni egy vékony nőt, vagy "dobálni" az ágyban, de sokszor mondják, hogy egy kövér nővel (90-100 kg és afelett) lehetetlen szexelni, vagy majdnem lehetetlen. Ezt nem egészen értem. Pl. Ugyanúgy hozzá lebet férni az intim részeihez és lovagolni is tud, azon kívül mehg a legtöbb pózt is lehet vele csinálni (misszionárius, kutya, álla , orál szexszel sem lehet gond... ) akkor mire értik?

2022. febr. 3. 22:22
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
78%
Hát hajlékonyabb, mozgékonyabb tud lenni. De amúgy ja, főként a látvány, ami különbözik. Mondjuk én tudom szeretni a vékonyakat meg kövéreket is.
2022. febr. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
De pl. Mihez kell, hogy hajlékonyabb vagy mozgékonyabb legyen? Lovagolni egy kövér nő is tud, elég szép tempóban. A hajlékonyság meg nem testsúly kérdése. Pl. Volt olyannal is dolgom, aki lazán a füle mögé akasztotta a lábát, pedig nem volt kisdarab.
2022. febr. 3. 22:36
 3/23 anonim ***** válasza:
31%

Tud lovagolni a kövér is, de 1 perc után véres tüdőt hányik.


Akkor ha hozzáérsz, mindenütt csak a zsírt és a lyukacsos-kráteres löttyedt bőrt érinted.

Na meg a szagok!

2022. febr. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, engem lovagol t már meg vékony is, kövér is, és nem igazán láttam, hogy elfáradt volna benne. Nyilván a zsír stb. az érthető.
2022. febr. 3. 22:43
 5/23 anonim ***** válasza:
90%

3


Milyen szagok, édesem? Ha bűzlik, az attól van, hogy ápolatlan, nem attól, hogy kövér. Ápolatlan meg vékony is lehet.

2022. febr. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
78%
Persze tud lovagolni egy 100 kg-s nő is, meg képes a szexre, meg sokféle póz megvalósítható. Ezzel együtt - vess rám követ nyugodtan - egy hájhurkás, kövér nőt nem tudok megkívánni, mert nekem ilyen az ízlésem és kész. Egy meleg pasi is tud orálozni mégsem akarom kipróbálni.
2022. febr. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Nem gond, ha valaki nem kívánja meg, szerintem ez tök oké. Csak azt nem értem, hogy fizikilag miért gondolják lehetetlennek velük a szexet.
2022. febr. 3. 22:47
 8/23 anonim ***** válasza:
41%

5-ös!

A bepállott összetapadt bőrfelszinek bizony könnyen bebűzlenek. Hogy a betyárkörtéket ne is említsem.


A kövérség (90-100kg mondjuk 165-175cm magassággal) már önmagában az igénytelenség generalizálódásának megnyilvánulása. Akkor meg miről beszélgetünk?

2022. febr. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
50%

Eleve egy vékony nőt kívánni fogok, míg egy túlsúlyosat nem. Ilyen szempontból a látvány, az összkép sokat számít.

Valamint egy vékony nő esélyesen mozgékonyabb, hajlékonyabb, később fárad el, valamint az nem a zavar (épp ellenkezőleg), ha a barátnőm (aki egy elég vékony, sportos alkat) ráül a mellkasomra vagy az ölembe, de az elég kényelmetlen lenne, ha egy túlsúlyos nő tenné ugyanezt.

A barátnőmmel a karantén alatt elkezdtük tanulmányozni a Kámaszútrát, és abban az abban látható pózokat. Vannak elég általánosak, ugyanakkor vannak elég "akrobatikusak", például:

[link]

[link]

[link]

[link]

Ezeket néha még a barátnőmmel (aki ismételten egy vékony alkat) se tudjuk egyből megcsinálni, rá kell érezni. Na, egy túlsúlyos nővel ezek hogy működnének?

2022. febr. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
80%

Hát én mondok egy ellenpéldát: én egy esetlen, hamar kifáradó vékony nő vagyok, aki inkább lusta, mint mozgékony. Ha nagyon vérszegény korszakomat élem tényleg a levegőt kapkodom már a fél perc semmi után is, mert a vérem ugye nem szállít elég oxigént.

Egy testesebb nő simán lehet aktívabb, csak több helyet foglal ugye. Hajlékony is lehet. De a testszag az igaz, nekem vannak túlsúlyos barátaim és mivel a bőrredőjük annyira egymásnak nyomódik tényleg szinte mindenhol izzadnak. Egy törékeny, védelmezhető nő gondolom sokak szemében vonzóbb.

2022. febr. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!