Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Napi 20 perc tornával is...

Napi 20 perc tornával is elérhetek látványos változást ha vékony vagyok csak kicsit plötyi?

Figyelt kérdés

Csak így fejböl csinálom a gyakorlatokat amiket még annó ált. iskben meg gimiben csináltunk. Kb 20 db guggolás, 20 db hasprés/felülés, levegőbebiciklizés, kitörések, pár db női fekvő, nyújtózkodások, fenékre edzés amikor így négykézláb vagyok és oldalra emelgetem a lábam meg hátrafele ez is 20-20 db, vállkörzések, kis helyben futás meg ezekhez hasonló gyakorlatok.


Szóval ilyen nagyon alap nagyon minimális gyakorlatokat csinálok csak aztán majd szeretném növelni de vagy 6 éve nem mozogtam, csak túrázni szoktam.



2021. ápr. 20. 17:20
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
27%
Persze, ha rendszeresen csinálod és kitartóan, sokáig.
2021. ápr. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
83%
Nagyon alap, nagyon minimális gyakorlatokkal nagyon alap, nagyon minimális hatást fogsz elérni.
2021. ápr. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Hát majd emelem a számokat meg majd változtatom a gyakorlatokat de egy ideig csak ez lesz mivel eddig egy lustaság voltam és évekig nem mozdultam meg. Csak séta meg túra volt. Másra nem vagyok képes jelenleg hiába vagyok vékony meg van jó alakom ígyis. Texturán kellene változtatnom meg természetesen lehetek formásabb, minimális izomot szeretnék még a karokra. Ja sulyzóval szoktam 5 kilossal 20-20-at meg sulyzozni🤣 remélem 1-2 hónap mindennapos edzés azért meglátszik majd. Nem hagyom abba utána sem, csak legyen valami előremozdulás.
2021. ápr. 20. 17:49
 4/21 anonim ***** válasza:
24%
Ennyi egy ideig elég. Hajrá!
2021. ápr. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
86%

Ez alapból is kevés, ha egy-egy szettet csinálsz csak akkor pedig szinte nulla, benelegítésnek jó. Inkább kevesebb gyakorlat legyen és nagyobb ismétlésszám több szettben.


A karkörzés és hasonlók pedig csak bemelegítő gyakorlatok, izmot nem fogsz építeni vele.

2021. ápr. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
51%

A hangsúly esetedben is az étkezésen kéne, hogy legyen, nem feltétlenül az edzésen. Diétázol? Ha igen, számolod a kalóriákat és a makrotápanyagot? Tudatosan megtervezed, kimért étrended van?

Ha az edzés minimális, a táplálkozásod pedig megtervezetlen, akkor olyan nagy változásokra ne számíts, pláne izmok szempontjából.

2021. ápr. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
87%

Túl nagy durranásra ne számíts, de van valami ami nagyon dicséretes ebben az esetben. 😃


Az, hogy fejben, agyban rendben vagy. Eldöntötted, hogy változtatni szeretnél. Minden a fejben, és az akaraterőn múlik.

A fogyókúra pl 50% ban akaraterő, 25 % ban evés kontroll, és 25% ban mozgás.


Csináld azt, és úgy ahogy jól esik. A lényeg az, hogy mindig érezd azt, hogy elfáradtál kicsit. Az sem baj, ha megizzaszt a dolog.

Aztán majd szépen kialakulgatsz. Teszel érte, az a lényeg.👍

No meg az sem lényegtelen, hogy hány éveske vagy drága hölgy.

Hisz bizonyos dolgok életkorból is adódnak.😭


Én is fogytam közel 20 kilót most egy év alatt férfiként. Eltüntettem a pocakom 80%-át.

/Mert ugye azt a nők nem szeretik./😓

De egy kis pocak azért maradt, és azzal már nem tudok mit csinálni az Istenért sem, mert ugye az már életkorból adódik.

50+.

Keményen edzek a mai napig is, de ha fene fenét eszik, egyszerűen az már nem akar lemenni. 😥😢

Sajnos vannak életkorral járó sajátosságok.


Sok sikert, és jó mozgást neked drága.🙋‍♂️

2021. ápr. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
66%

"De egy kis pocak azért maradt, és azzal már nem tudok mit csinálni az Istenért sem, mert ugye az már életkorból adódik."

Respect az eredményeidért, de ez egy baromság. Idősebbek közül is rengeteg lapos hasú ember van. Valószínűleg megállt a fogyás, de biztos lehet optimalizálni az étrendedet vagy az edzést, hogy újra beinduljon.

2021. ápr. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm, gratulálok az eredményeidhez ne add fel Te sem!


24 eves vagyok 160 centi 48 kiló.


Eszek sok gyümölcsöt, zöldséget, húst nem, mert nem szeretem.

2021. ápr. 21. 11:38
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Hat ez kb 1 bemelegites igy 🤔 de ha csak ennyi megy akk ez van. Majd ha mar megy szorozd ezt meg ugy 4el es akk mar lesz ertelme. Emeld fokozatosan
2021. ápr. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!