Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak mennyire kiábrándító...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak mennyire kiábrándító ha kisebb a cici mint amilyennek tűnt melltartóban?

Figyelt kérdés
Mikor úgy tényleg szemmel láthatóan becsapós volt az ami látszott a melltartóban. Ha volt ilyen sztoritok esetleg elmesélitek? köszike.
2022. febr. 3. 22:53
A kérdező szavazást indított:
Nagyon kiábrándulnék. Akár le is lankadna.
Kiábrándító lenne, de nem mutatnám ki neki.
Nem érdekelne túlzottan. Tudom hogy a melltartók néha csalnak.
Ha nem is olyan nagy mint amire számítottam, de szép kerek és feszes, akkor tetszene.
A kicsi ciciket szeretem, nem ábrándulnék ki, tetszene.
40 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavarna egyáltalán
2022. febr. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 StevenUp ***** válasza:
91%
Fogalmam sincs. Esetleg prezentáld nekem és akkor megmondom
2022. febr. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Semennyire. Szeretem az igazán kis melleket.

48Ffi

2022. febr. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nagyon kiábrándító! Egyszer az exem huga elé kellett kimennem az állomásra. Nekem tetszett a lány, és már vagy egy éve nem láttam. Amikor megjelent majd kiestek a szemeim, amikor megláttam mekkora mellei lettek, miközben lányból, nővé vált. Imádtam. Aztán amikor nálunk aludt, láttam alvás közben, félrecsúszott topban, és közel sem voltak akkorák, mint korábban mutatta. Persze szépek voltak, meg minden, főleg a halvány színű bimbója tetszett, de attól meg sosem fogom elfelejteni.
2022. febr. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Az attól függ mennyi a "csalás"... volt olyan partnerem aki felöltözve a felsőn át hmmmmm... de jó kis mellei lehetnek, utána az ágyban meg negyed akkora sem volt. Igen, bevallom: csalódottság érzetem volt. Nem azért mert nagymell mániás vagyok, ha simán csak kis pushup nem gond, de dupla-tripla méretűre láttatni kicsit becsapod vele a másikat.

Inkább NE tedd! Ha kis melleid vannak nem gond, ha valaki szeretni akar az szeressen azzal együtt.

2022. febr. 3. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar, a kis mell is lehet szép meg a nagyobb is.
2022. febr. 3. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

én szeretem a tenyérnyi melleket, de az nem jönne be, ha mondjuk kitömi, vagy nagyon csalóka melltartót venne fel


ott fejben biztos baj van, nem izgulok az önbizalom hiányos agybajos csajokra

2022. febr. 4. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha van egy kis eszed, akkor a kiszemelteddel nem játszol ilyet. Nagyon nem szép dolog, és csalódást okozhat neki.
2022. febr. 4. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Pontosan tudom, hogy mindig kisebb a mell mint ami látszik melltartóban, nagy csalódás nem érne.
2022. febr. 4. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Volt olyan nőm, akinél melltartóban bár látszott, hogy nincs nagy cici, azért nem tűnt kicsinek. Aztán az első alkalommal alig akarta levenni, szégyenkezett, mert konkrétan semmi melle nem volt, 30 évesen úgy nézett ki, mint egy 13 éves kislány, akinek épp csak megindult a cici a fejlődésben. Ettől függetlenül nagyon jókat szexeltünk és egyáltalán nem volt kiábrándító.
2022. febr. 4. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!