Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Esti meglepit akarnék a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esti meglepit akarnék a barátnőmnek. Este mikor már elaludt és tudom, hogy jó napja van mindem tekintetben, akkor titokban kicsomagolnám a pizsimáját és álmában elkezdeném kinyalni. Ez így amúgy jó ötlet?

Figyelt kérdés

Szoktunk nyíltan beszélni a szexről és mondta, hogy imádja. A baj az, hogy én még sohasem csináltam ilyet és tudom, hogy a nyelvet kell használni és pár technika megvan. Azonban szeretném kérdezni, hogy tud e akár fiú akár lány valamelyik speciális mozdulatot amivel az őrületbe kergethetem őt?

+Ti hogyan szoktatok a nyalást csinálni/hogyan szeretitek alapból lányok. Először lassan és finoman, fokozatosan gyorsítsak?



#imádom a párom #esti meglepi
2022. febr. 4. 21:08
 1/9 anonim ***** válasza:
95%

Nem értem. Együtt vagytok de még sosem nyaltad ki, és ugy akarod elkezdeni hogy megzavarod alvás közben...

Én biztos nem repesnék örömömben hogyha éjszaka erre ébrednék, pedig szeretem én is a nyalást. Szex előtt csináld neki.

2022. febr. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%

Hidd el, már azzal az őrületbe fogod kergetni, hogy elaludt és ezzel felébreszted.

Jó az ilyen ébresztő, de inkább reggel, mikor már úgyis lassan kelne az ember, kialudta magát.

2022. febr. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Huszonöt évesek vagyunk mindketten és csak 1,5 éve vagyunk együtt egy közös házban. Ismerőseimhez képest nagyon későn majdnem kerek egy év után 1ev+4nap volt az első alkalom, hogy összekapcsolodtunk szorosabban(na értitek). Összességében meg 10 éve még középben ismerkedtünk meg és lettünk barátok. Szóval jó régen.
2022. febr. 4. 21:29
 4/9 A kérdező kommentje:
Ja és a felébresztésel nála nincs baj.😅 Szoktuk ennél "haszontalanabb" dolgok miatt is egymást felkelteni, mint a vonzalom kifejezése.
2022. febr. 4. 21:32
 5/9 anonim ***** válasza:
94%
25 évesen, 1,5 év után még sose nyaltad ki, pedig beszéltetek róla, hogy imádja? Hát kötélből lehetnek az idegei, nálam rég repült volna az, aki így áll hozzá. Én tényleg nem értem, hogy egyesek hogy lehetnek párkapcsolatban, teljesen bizarr. Meg miért így akarod kezdeni? Miért nem ébren, szex előtt/közben/után? Többször el kellett olvasnom, hogy ezt jól értem-e.
2022. febr. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hát normál esetben azt mondanám, hogy jó nagy marhaság erre ébreszteni valakit, meg ilyen körülmények között kezdeni, de amilyen furrának tünik az egész helyzet, lehet hogy elmegy, vagy pont jó. :))


Amúgy ilyet szerintem csak összeszokott pároknál érdemes csinálni, akik azért kb ismerik egymás testi álapotát, szokásait.

Nem mindegy hogy ébred valaki, űdén frissen egy perc alatt, vagy 20 perc múlva is álmosan kokadozik, és azon gondolkodik milyen évet irnak. :)))

2022. febr. 4. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
#5 Nem, nem az volt az első dolgom, hogy kinyaljam. Tudod, nem mindenki a s🔞x miatt él, még ha nehéz is elhinni. Amúgy így tegnap írtam és ma reggel megtörtént és baromira jó volt. Mindketten végig röhögtük az egészet, hogy milyen furák vagyunk, mint szinte az összes alklamat, amikor közösen csinálunk valamit (vidámpark, nyáribob, bicikli, stb.)😅
2022. febr. 5. 20:26
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem mindenki a szex miatt él, de felnőttek kapcsolatában alap, főleg ha többször is elmondja, amire vágyna. 25 évesen ott tartani, hogy végigröhögcsélitek a szexet...
2022. febr. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Őt akarod kinylani nem engem, mégis tőlem kérdezed hogy lenne jó s nem tőle.. Elég huncut figura vagy szép öcsém 😂 😂
2022. febr. 5. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!