Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Erkölcstelen nő vagyok? 😅

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erkölcstelen nő vagyok? 😅

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy 17 éves korom óta komoly párkapcsolatban élek. Előtte egy másik pasival veszítettem el a szüzességem, de kiteljesedni a kapcsolatban tudtam...míg aztán pár kapcsolati defekt és a femdom vonzalmak miatt, nem "csaltam" meg a párom egy másik hapsival. Tudott róla, izgatta is.


Én nem ismerkedtem ezelőtt senkivel, ezekután viszont nagyon ráálltam és a sok érdeklődő elég hamar a szexuális tematikánál köt ki, én mégsem bánom. Izgat, ha egy idősebb pasi akar kényeztetni, izgat ha egy nős, ha domináns de hagyná hogy bevezessem. Igazából minden érdeklődést vagy közös pontot mutató férfivel szívesen elmennék...mert szexinek érezném magam tőle...és felmerül bennem ettől a kérdés, hogy ekkora ribi lennék? Vagy csak arról van szó, hogy most akarok mindent kiélni,megélni?


22/L



2022. febr. 6. 01:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%

Ne foglalkozz más véleményével, éld meg a szexualitásod, ahogyan akarod. Egy életünk van. Ha másoknak akarsz megfelelni, rosszul jársz.


Csak ne mondd el mindenkinek, hogy mit teszel, és ne add magad oda minden pasinak, mert vannak örültek is.

2022. febr. 6. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
*őrültek
2022. febr. 6. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Az ember jelleme úgynevezett "korlátozott monogám".

Ez azt jelenti, hogy hosszabb kapcsolatokban él, és ezen belül is előfordulhat megcsalás.

A nők teste például nem véletlenül olyan, hogy spermaversenyt tudnak rendezni benne, és erre felkészültek a férfiak is.

Tehát hajlam van rá - a többit pedig már az erkölcseid döntik el. A hajlam nem jelent kényszert, csak szólok!

2022. febr. 6. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
63%

Egyik sem szerintem. Aki ilyen válogatás nélkül szeretné azt érezni, hogy kell a másiknak, annak valami mentális zavar van a háttérben. Hogy ez egy nárcisztikus személyiségzavar (mondjuk nem a grandiózusra gondolok itt elsősorban), akinek ugye identitás problémájából fakadóan a világ összes bókja, pozitív visszacsatolás sem elég, hogy 1napnál tovább értékesnek képzelje magát, vagy csak egy "mezei" depresszió esetleg, amit így próbálsz túlélni, vagy mondjuk borderline sz.zavar, akinek az úgyszint identitás zavara miatt megint folytonos megerősítés kell, amit ráadásul úgy próbál meg összeszedni, hogy idealizálva mindenkit azonnal, és lehetne még 100ilyet írni. Egy a biztos, hogy én először arra gondolnék, hogy milyen tudatalatti motivációk állhatnak a háttérben. Az egészen biztos, hogy olyan, hogy "ribi" nem létezik. Olyan van, hogy valaki nagyon szereti a szexet, olyan is van, hogy valaki betegesen szereti a szexet, de olyan szerintem nem létezik, hogy valaki "ribi", de mentális probléma nélkül.


Ha egy független csaj, a másik tudomásával mindig, heti 100fiúval van együtt, az sem ribi, csak szereti a szexet. Aki a saját pasiját sanyargatni próbálja azzal, hogy olyan szintre megy le a többi férfival, amit már ő maga is szégyell, az nem ribi, az nem perverz. Főleg nem úgy, hogy előtte maga is leírva -> ".mert szexinek érezném magam tőle."


A probléma ott kezdődik, hogy nem érzed magad szexinek ezek nélkül.

2022. febr. 6. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
Jóval idősebb vagyok, nős is,engem is bevezethetnél. Pár dolog kimaradt így is az életemből, szexuális téren.
2022. febr. 6. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Keresed még saját magad. Erkölcstelennek fog gondolni a szomszéd Margitka néni akinek egész életében a férje volt az egyetlen pasi az életében. Erkölcstelennek fog gondolni a nők nagy része akik nem értenek veled egyet. S azok a pasik is akiket frusztrál hogy nem kaphatnak meg 😂

Mindazonáltal mit érdekel téged mások véleménye??? Tudod mit mondanak ilyenkor nekik: "közöd?"

2022. febr. 6. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
38%

Igen az vagy.

Akkor most megváltoztatod magad?

2022. febr. 6. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem tetszik a mentalitásod.

Csak vigyázz hoc ne kapj el semmit, ne ess teherbe.

2022. febr. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
76%
Ha "ribi" szeretnél lenni, akkor legyél az. mások kedvéért éled az életed, vagy a saját kedvedért?
2022. febr. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
De most jól értem ismerkedsz és szexelsz is, vagy csak beszélgetsz a szexről?
2022. febr. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!