Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Erkölcstelen nő vagyok? 😅

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erkölcstelen nő vagyok? 😅

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy 17 éves korom óta komoly párkapcsolatban élek. Előtte egy másik pasival veszítettem el a szüzességem, de kiteljesedni a kapcsolatban tudtam...míg aztán pár kapcsolati defekt és a femdom vonzalmak miatt, nem "csaltam" meg a párom egy másik hapsival. Tudott róla, izgatta is.


Én nem ismerkedtem ezelőtt senkivel, ezekután viszont nagyon ráálltam és a sok érdeklődő elég hamar a szexuális tematikánál köt ki, én mégsem bánom. Izgat, ha egy idősebb pasi akar kényeztetni, izgat ha egy nős, ha domináns de hagyná hogy bevezessem. Igazából minden érdeklődést vagy közös pontot mutató férfivel szívesen elmennék...mert szexinek érezném magam tőle...és felmerül bennem ettől a kérdés, hogy ekkora ribi lennék? Vagy csak arról van szó, hogy most akarok mindent kiélni,megélni?


22/L



2022. febr. 6. 01:13
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
66%

Őnértékelési gondjaid vannak ettől nem leszel riba...

17 évesen bele mentél egy komoly kapcsolatba semmit nem tudtál ki élni a vágyaidból.

El jött az ideje hogy ki éld magad

Ne feledd egyszer élsz minden lehetőséget meg kell ragadni amitől boldogabb lehetsz :)

2022. febr. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
36%

11


Ez egy kis "önértékelési" problémánál szerintem komplexebb lesz. Semmiképp nem a farkak falására koncentrálnék, sokkal inkább egy pszichoterápiára. Tudom, hogy manapság már lassan a nekrofilia is elfogadott, és eszem ágában sincs ítélkezni azért, mert valakinek olyan gondolatai vannak, hogy szószerint mindenkivel megakarja magát dugatni, de az ilyen gondolatok egyáltalán nem egy egészséges, kiegyensúlyozott személyiségre vallanak.

2022. febr. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Ruby04 ***** válasza:

Az erkölcs saját választás. Sztem nem, de ne színkatolikus lengyel kisvárosokat vagy ultraortodox izraelieket környékezz meg. :)


Nem, nem vagy az.

2022. máj. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
A beszélgetés a szexről az nem szex.
márc. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!