Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A lányok àltalàban bármelyik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok àltalàban bármelyik jobb pasit megkaphatjàk szexre?

Figyelt kérdés
N
2022. febr. 6. 01:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
59%
nem
2022. febr. 6. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%
Szerinted mindenkinek ugyanaz a sablon ízlése van?
2022. febr. 6. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nem. Én még csak olyan szuperjó pasi sem vagyok (csak külsőre értem, minden másban ellenálhatatlan, kappa), de azok a csajok, amit a többség jónak tartana, én nálam valószínűleg szóba sem jöhetne. Ott kezdődik, hogy pl. átlagosnál nagyobb mellekkel esélye sincs, de legalábbis valami eszméletlen furcsa dolognak kell történnie, hogy én akarjam testileg.


És ez csak a mell kérdése, órákig tudnám ecsetelni, hogy milyen ízlésem van. Szeretem a szép lányokat, akik szerintem szépek, azok általában a többség szerint is szép\jó csajok, ne érts félre, de pl. számomra egy ilyen Bódi Szilvi, meg úgy a szexideálok nagy része nem jön be.

2022. febr. 6. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
92%

Jah, és a lényeg


Egy átlagos lány (szerintem az átlagos lánnyal nincs baj, az átlagos lány nem 100kiló, és stb., az átlagos lány nagyon is csinos manapság), ha a statisztikát néznék, akkor azt lehetne mondani, hogy valószínűleg a férfiak többségét megkaphatná. Amíg a férfinak nincs nyomós indoka elutasítania egy ilyet, mint barátnő, vagy épp nem mentális problémákkal küzd, annak egy átlagos lány simán szexi. Viszont azt egyértelműen hülyeség lenne kijelenteni, hogy "bárkit megkaphat". Bárkit biztos nem, ilyen nő nem létezik, lehetne bármennyire is tökéletes. Vannak igen furcsa emberek, furcsa ízléssel, mindenkinek megfelelni nem lehet. A többségnek meg lehet felelni, erre példa az a sok "instagram szökevény" (én hívom így azokat a csajokat, akikből tinderen egymás után 40et kell balra húzzak, mert olyan, mintha egyformák lennének). Megfelelnek a többségnek, divatosak, csinosak, szexik. Nekem meg uncsik. :)

2022. febr. 6. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Csak mert én pl-ul bárkit megkaphatok....pedig nem vagyok annyira szép és fullos sem.Azert kérdeztem mert szerintem meg a kevésbé jó csajok is megkaphatjak....mert a pasik nem válogatnak annyira...csak azért írtam mert ismerősöm mondta h neki pasi létére nem sikerül én nekem meg sikerül és nem érti meg hogy ez nem dicsőség és nem vagyok előrébb egyáltalán mert nem csak ezt akarnám és csak ennyire vagyok jó kB.....ha lefekszek ha nem
2022. febr. 6. 02:38
 6/12 A kérdező kommentje:
Hát én olyanokra értem akik jó pasik
2022. febr. 6. 02:40
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Biztos, hogy nem kaphatsz meg bárkit, amit te szeretnél mondani, az inkább úgy lenne helyes, hogy, ha (gondolati szinten vegyük úgy, hogy ilyen létezik) 1-10ig bármilyen férfit megkaphatna, 10est is, probléma nélkül. Így helyes, értelmezhető, életszerű. A bárkit az nem életszerű, már csak azért sem, mert súlyos összegben mernék fogadni, hogy engem nem kapnál meg, főleg nem azelőtt, hogy te magad feladnád. De ez hosszú...


Az, hogy a te korodban ránézésre egy átlagos csaj sokkal több palit kaphatna meg, és könnyebben, mint egy átlagos pali csajt, annak több oka is, szerintem nem is igazán megismert még ez a jelenség, elég összetett, sőt szerintem fontos probléma is, mert perpillanat ez a fiataloknál sok problémát okoz, elsősorban a fiúknál. Pl. volt egy (nyilván fentartásokkal kell kezelni ezt) tanulmány a Tinderről, ahol az jött ki, hogy a nők "felső(értsd legtöbbet "likeolt") 70%-a a férfiak felső 25 v 30%-ával akarnak összejönni, míg a férfiak alsó 70%-nak be kellene érnie a nők alsó 30%-val. Most tekintsünk el attól, hogy ez nem túl megbízható, de nagyjából rávilágít arra, ami a valóság. Ma egy átlagos lány szerintem "igényesebb", "szexibb", "hibátlanabb", mint egy átlagos fiú. Hogy ennek mi az oka, hát a frakk tudja, de én így érzem. Ettől még hatalmas nagy hülyeség, és egy konkrét javítandó probléma az, hogy komolyan elhiszi mondjuk 700 nő, hogy nekik 250 elég pasi lesz, miközben ott marad 800 pasi 300 nőnek, akik ráadásul sokkal kevésbé vonzóak. Meg kellene érteni, hogy ez nyilvánvalóan fentarthatatlan. Rá is jönnek a nők, ahogy én észreveszem, olyan 30 körül már leesik nekik, hogy nem fog mindenkinek csúcs pali jutni, vagy, ha jutott is, hát kiderül, hogy az is büdöset szarik.


Hú, nagyon eltértem már az eredeti gondolatomról... De amit akartam mondani, hogy egészen biztosan könnyebben lesz sikeres egy átlagos lány, mint az átlagos férfi. De, mindenkit nem kaphat meg, ahogy senki sem. Aki ezt így gondolja magáról, annak javaslom, hogy menjen nézzen először a tükörbe, aztán pofozza fel magát párszor, hátha csak alszik, és azért ilyen hülye. Ha még mindig nem került helyére az agya, és még mindig azt hiszi, hogy BÁRKIT megkaphat, akkor forduljon egy pszichológushoz, mert ez egy nagyon veszélyes tévhit.

2022. febr. 6. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Én úgy értem aki nekem tetszik azokat megkaphatom.Olyanokat aki a többség szerint jól néz ki...De ez csak a küllem.Am nem vagyok tini 34 vagyok.Csak jópàr èvet le tagadhatok ,meg van egyedibb stílusom.
2022. febr. 6. 03:10
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem. Nem fogod kapásból megkapni azokat akiknek jó a kapcsolata a párjukkal. S nem fogod nem helyes lányként az "alfákat" sem, mert azok bármikor kapnak jó csajokat ha akarnak.
2022. febr. 6. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Hát én nem ezt tapasztaltam

.Olyanokkal meg nem kezdek akiknek van valakijük.

2022. febr. 6. 05:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!