Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ha azt érzem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha azt érzem a barátom jobb csajt is megkaphatna nálam?

Figyelt kérdés

Teljesen ki vagyok ettől készülve. Ő magas, izmos , jó testű, helyes srác, én meg alacsony vagyok kissé molettebb /155 cm,58 kg/. Azt érzem jobban illene hozzá egy filigrán, csinos csaj , mintsem én.

20/L


2015. márc. 8. 22:18
 1/10 anonim ***** válasza:
19%

hát ha így érzed...akkor dobd ki, biztos örülni fog neki, hogy megint szabad és találhat egynálad sokkal jobbat

hidd el, ne nyomd el őt

nem vagy hozá méltó

2015. márc. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Fogyj le, legyél szebb.
2015. márc. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Talalhat nallad jobbat! szakits vele! ne foglald le legyszives! 27/f
2015. márc. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ne hallgass az elsőre, ő csak a pasid féltékeny exe.
2015. márc. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 RRR ***** válasza:

hülye vagy

neki te kellesz ,ne cseszd el ilyen ökörségekkel a kapcsolatod

2015. márc. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
ezt felejtsd el, amúgyis ha veled van a belső számít neki már..
2015. márc. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Barátod nem egy felszínes tuskó,nem csak a külsőd miatt szeret, ezért elfogad úgy ahogy vagy. :)

Ne csinálj semmit becsüld meg!

2015. márc. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Tipikus példája,annak,hogy : addig nem érdemes mással össze jönni , míg magunkkal nem vagyunk kibékülve! Nehéz elhinni,hogy ő szeret téged,ha te még saját magadat sem szereted. De mondok valami : Attól még ez leeht így!! Szóval hozd rendbe magad fejben!
2015. márc. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Esetleg hizlald fel őt. :)
2015. márc. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ne kételkedj benne és legyen önbizalmad!Lehet,hogy van nállad szebb csaj is,de nem ez a lényeg....

F/20

2015. márc. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!