Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, akik szeretik a kikötözé...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, akik szeretik a kikötözést. Miért jobb így nektek? Ugyanazt kötözés nélkül is megkaphatjátok, mert szeretünk titeket.

Figyelt kérdés

2015. jún. 27. 20:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%

Bár én lány vagyok, de..

Ez mennyire cuki már? "mert szeretünk titeket"

:D

2015. jún. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
79%
Én nem vagyok oda a durvább, extrémebb dolgokért, a kikötözést viszont kifejezetten imádom, mindkét felállásban, párom úgyszintén.
2015. jún. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
65%
Mert izgat minket a kiszolgáltatott helyzet, és sokkal élvezetesebbek voltak így bizonyos dolgok, amikor kipróbáltam őket.
2015. jún. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
Miért érzem azt, hogy a kérdező is férfi...
2015. jún. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
88%
A kikötözésnek nem az a lényege, hogy olyat kapjon meg a férfi, amit egyébként nem kapna meg, az nagyjából nemi erőszak lenne. Nekem a kiszolgáltatottságról és a bizalomról szól, és ezek a dolgok izgatnak.
2015. jún. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
90%
Lány vagyok, de nagyon izgató a kikötözés. A kiszolgáltatottság a lényeg
2015. jún. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
42%
Nagy homár a srác régen még Balogh Szabit ostromolta:DD
2015. jún. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Engem különösebben nem izgat, csak engedem a páromnak.
2015. jún. 27. 21:01
 9/14 A kérdező kommentje:
Jah, gondolom azok vádolnak hogy fiú vagyok, akiket már elzavartam párszor undorító anális vágyaik miatt.
2015. jún. 27. 21:21
 10/14 anonim ***** válasza:
78%

Hagyni hogy kikötözzenek, annyi, mint átadni a teljes uralmat a másiknak, kifejezni a totális bizalmat benne, ás átadni magunkat az élménynek.

Amúgy a Dom dolga nehezebb mert ő kell hogy kreatívan kezdeményezzen, de a sub-nak is akkor nehezebb, ha önként kell felajánlania az engedelmességét. Kikötözve "nincs más választása", csupán hagyja hogy megtörténjenek a dolgok, olyan mint az utas a hullámvasúton, vagyis ebből a szempontból ez egy kényelmesebb pozíció.

2015. jún. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!