Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ennek pozitív hatása lesz, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennek pozitív hatása lesz, ha így feldobom néha a szexet? /F

Figyelt kérdés

Mindketten tudjuk a barátnőmmel, hogy mindketten olyanok vagyunk, hogy érzelmek nélkül is képesek vagyunk testileg vonzódni valakihez. Monogám kapcsolatot akarunk mindenképpen, de megbeszéltük, hogy tabuk nélkül elmondjuk egymásnak, ha vonz minket valaki testileg és együtt kibeszéljük ezeket.


És a barátnőm múltkor elmondta, hogy egy adott csávó valamiért felizgatta a múltkor a fantáziáját csak szimplán azzal, hogy meglátott egy szexibb képet róla. (Nem beszélnek, csak ismeri mert régen osztálytársa volt de sosem voltak jóban.)


Mondta, hogy egy ideje a fejében van ez a csávó, és nem is tudja kiverni és kicsit bántja a lelkiismeret miatta.


Aztán mondtam neki, hogy nem kell emiatt ezt éreznie, próbálja meg elengedni magát most, és élje ki a vágyait. Bekötöttem a szemét, és mondtam neki, hogy most azt fogja képzelni, hogy minden amit én csinálok vele, azt valójában Bence csinálja ( így hívják a csávót)


Bele egyezett, elkezdtem nyalni, és sokkal jobban nedvesedett mint általában, aztán végig bekötött szemmel volt, és már a szerepbe egy idő után annyira bele élte magát, hogy egyszercsak elkezdte mondani, hogy “ohh igen.. ezaz Bence” aztán egyre gyakrabban emlegette a nevét közben, láttam, hogy nagyon élvezi, és számomra is hihetetlenül izgató volt, hogy ennyire bele tudja élni magát a szerepbe és hogy mennyire élvezi.


Eddig a legizgalmasabb szexe volt mindkettőnknek, elélvezéskor is sikítva élvezett el és mondta közben, hogy “ annyira jó vagy Bence!!”


Aztán a végén mondta, hogy tényleg a szex közben annyira élvezte az egészet, hogy így bekötött szemmel el is felejtette hogy ez szerepjáték és tényleg olywn volt neki, mintha az a csávó dugná. A végén még meglepődve meg is kérdezte, hogy tényleg végig Bencének hívott-e és mondtam, hogy igen 😄


Szóval ez nagyon feldobta mindkettőnknek az estéjét.


Szerintetek jó, hogyha néha ritkábban ilyennel feldobjuk a szexet?


2022. febr. 6. 18:57
 1/3 anonim ***** válasza:
90%
Ha nektek jó akkor minden jó. Áldásom rátok.
2022. febr. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
63%

Tudod mi lesz a vége barátom? Bencuska beakaszt még neked is, nem hogy neki.

Ha neked ez jó akkor maradj ezzel, én már rég kidobtam volna. Olyan nőt keresnék akibe van tartás.

2022. febr. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
93%

Én nem élveztem semmit se.

Bence vagyok.

2022. febr. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!