Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mazochisták szubok, ti hogyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mazochisták szubok, ti hogyan készültök fel egy verésre, kínzásra?

Figyelt kérdés

2022. febr. 7. 13:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Letusolsz, rendbe szeded magad, felveszed amit a szeánszra tervezel - azaz ugyanúgy mintha sima randira mennél. A többi a lélektani része, de az már kicsit komplikáltabb.
2022. febr. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
#1, elsősorban a lélektani része érdekelt
2022. febr. 7. 14:17
 3/13 anonim ***** válasza:
85%
Sehogy, azon kívül, amit az 1#. ír, csak lenne már egy nőtől.
2022. febr. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Mi a férjemmel a lélektani részét napközben egyengetjük. Mivel mindketten dolgozunk, így üzenet formájában kommunikálunk.

Attól függ melyikünk lesz a szeánsz elszenvedője, úgy alakítjuk a rövid, de lélekbe maróan fájfalmas üzenet váltásokat.


Ha férjem szeretné az alárendelt szerepet, akkor ő egy engedelmes típus, könnyen behódol.


Ha én készülök elszenvedni a dolgokat, akkor én pimaszkodom, ellenkezem, szemétkedem, mert akkor este azt kapom amire vágyom.


Haza érkezés után pedig mindig van egy kis "csendes pihenő" amikor a domináns és a szubmisszív fél is feltud készülni. Ha megtudjuk oldani akkor aki hamarabb otthon van, az már beöltözve várja a másikat, kellékeket, terepet előkészítve, s onnantól már a szerepünknek megfelelően beszélünk a másikkal.


Nincs ölelés, csók, bújás az ajtóban mint általában.

2022. febr. 8. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
87%

Sehogy. Ez a része, hogy mindig legyél felkészülve, ha nem vagy, akkor majd az első vagy a második ostor csapás észhez térít. Switch kapcsolatban nálunk működött.


4 tudnál néhány példát mondani, mind a kettőtökre, akár privátban akár itt esetleg screenshottal?

2022. febr. 8. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
95%

4-es vagyok. Ezeket az élet hozza, meg a szituációk.

Pl ha a férjem készül az alárendelt szerepre, akkor van, hogy ráírok napközben, hogy mi az, hogy nem jelentkezik, ebből meg ki tud alakulni egy olyan párbeszéd aminek a vége, hogy alázattal és megbánással fogja várni az úrnőjét.

Illetve reggel mindig ő megy előbb dolgozni, és kupit hagy a konyhában, ami alap esetben nem gond, mert nem várom el, hogy hajnalban makulátlan konyhát hagyjon maga után.

De ilyenkor ezek jó fogások.


Ha meg én leszek az áldozat, akkor reggel direkt nem vetem be az ágyat, rumlit hagyok magam után. S ezeket napközben vagy bejelentem neki, vagy ha haza ér, úgy találja. Ha bejelentem, akkor belenget bizonyos számú és erősségű pálcázást vagy egyéb büntetést.


S miután én is haza értem, akkor már rögtön vár a nyakörv, póráz (fürdés), majd nehezített formában (bilincsben/testhámhoz erősített kézzel/szájgolyóval/távirányítható vibrációs golyóval) rendet kell raknom aztán indul a játék.


Sosincs egy bejáratott forgatókönyv, mindig amit az aktuális lelkiállapotunk kíván.

2022. febr. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

4/6-os vagyok. Az 5-ös válaszoló válaszához annyit fűznék hozzá, hogy egy időben nekem is vágyam volt a spontán szeansz, de csak a fantáziámban működött jól.


Volt olyan, hogy a munkanapom rotyi volt, bújásra, szeretetre vágytam volna, a férjem meglepett és egyáltalán nem esett jól, abba is hagytuk. Egyszerűen nem tudtam áthangolódni.


Nekem kell a lelkiterror rész, hogy napközben kapjak egy egy kis morzsát, ami izgalomban, lázban tart.

2022. febr. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Persze, ez is érthető, köszönöm, hogy leírtad.
2022. febr. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
71%

Nálam a dominálás folyamatos és nem csak egy jól behatolható eseményhez kötődik.

Szeretem, ha olyan helyzetet teremtek, amikor a partner valamiért kizökken a komfort zónájából, de közben folynak a hétköznapok.


Például felveszem autóval délután, megyünk hazafelé és be kell menni boltba, vagy bankba, postára, stb...

Az autóban elkérem a bugyiját. Ezt ugye le kell venni menet közben a forgalom kellős közepén. Utána így jön velem és ha kérem, meg kell mutatnia a puncijat mondjuk a pláza liftjeben, ahol ugyan ketten vagyunk, de mégis bárki jöhet.


Vagy kap egy pici távirányítós vibrátort és úgy kell bevasarolnia. Én közben a telefonommal távirányítom..


Olyan is van, hogy váratlan helyzetekben kap oda nem illő utasítást, amit persze kénytelen végrehajtani, mert ha engedetlen annak büntetés a vége.


Persze ez csak folyamatos előjáték, a büntetéseket később osztom ki, ha van okom rá.

2022. febr. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
73%

*

Azt akartam csak ezzel illusztrálni, hogy nem feltétlen tudsz felkészülni, vagy lehet az a jobb, ha készületlenül ér.

Vagy 0-24ben készen kell, hogy állj.

2022. febr. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!