Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Engedjem meg, ha izgat a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Engedjem meg, ha izgat a dolog, de közben nagyon undorítónak is tartom?

Figyelt kérdés
A barátom néha kér fura dolgokat tőlem, de elég bevállalós vagyok, így ez sosem okoz köztünk gondot. A mostani kérése is izgatja a fantáziámat, de közben olyan undorító dolog, hogy lehet inkább nem kellene belemenni. Azt szeretné, hogy miután elment bennem (gyógyszerrel védekezzünk) hadd nyalja ki belőlem a cuccot. Maga az ötlet tetszik, de hát nem tudom, ez már kezd túl menni egy határon. Tegnap este már majdnem megengedtem, de mikor ott lett volna az alkalom nagyon bizarrnak éreztem. Csinált már közületek valaki ilyet? Nagyon beteges, hogy ezt szeretné? Néha meglepnek az ötletei.
2022. febr. 9. 16:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
82%

elég gusztustalanul hangzik és lehet utána nem is tudnál férfiként tekinteni rá


(bár van egy olyan sejtésem inkább itt te vagy a pasi, aki lehet csak fantáziál és nincs is csaja)

2022. febr. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
nem beteged ha izgat mindkettötöket csinaljatok nyugodtan :)
2022. febr. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 StevenUp ***** válasza:
34%

Ez nem undorítóbb annál mint amikor szájba élvezel egy nőt és úgy smároltok. Bizarrnak bizarr, de a ti kapcsolatotokban csak az a bizarr ami nektek az...

Az más kérdés persze hogy ez mennyire férfias vagy bármilyen tett, ezt majd magadban lerendezed

2022. febr. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nincs ebben semmi beteges, ha olyan szempontból nézzük, ez még neki lenne egy megalázó feladat, de mivel örömmel teszi, szerintem ez értékelendő. Hallottam már olyanról, hogy a srác nem csókolta meg barátnőjét orál után míg szájat nem mosott, mert benne volt a farka aszájában, na ez inkább beteges.

Szerintem ne legyen semmiféle rossz érzésed emiatt.

Milyen öteletei lennének még?

2022. febr. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
69%

Ebben ti ketten döntötök. Woodi Allen azt mondta, hogy "Az a mocskos szex, amikor igazán jól csinálják!" Ha izgat téged is, akkor ez a kettőtök titka is, egy nagyobb intimitás, nagyobb cinkosság, erősebb kötelék, hogy nektek még ezt is szabad, ez a titkos élvezetek. De ha taszít, akkor ne csináld. Bár itt neked nem sok dolgod van. Rövid az élet egyébként, ki kell használni.

Az viszont egy tök más kérdés, ha a srác azért kér egyre extrémebb dolgokat, mert boldogtalan, szorong, vagy valami lelki sérülését akarja szexszel gyógyítani. Ez esetben ezt kellene kezelni, s úgy szabadon dönteni, hogy milyen perverziókat hajtotok végre egymáson.

2022. febr. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
OP férfi és ez a fantáziája...
2022. febr. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Mondjuk speciel én nem csinálnám de azért mert engem nem izgat. Ha titeket igen, akkor csináljátok, fizikai baja nem lesz tőle.
2022. febr. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
17%
Látens homoszexualis a barátod.. Ha szereted engedd neki amíg a sajátját akarja enni nem másét...
2022. febr. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
53%

wow, ennyi éretlen embert... komolyan erre bárki azt mondja, hogy férfiatlan, vagy homoszexuális? Ebben az országban ennyire padlón van a szexkultúra, az intelligencia? Szánalmas.

Tudjátok, nem MÁS pasi spermáját akarja kinyalni, innentől se nem férfiatlan (gondolom itt a cuckold fétisű, sok esetben szubmisszív pasikra utalnak), se nem meleg dolog, mert a SAJÁTJA.

Vagy ilyen alapon minden nő leszbikus, mert hajlandó smárolni a pasijával miután az kinyalta?

Meglehetősen gyakori az is, ha a pasi csókolja meg miután a nő kielégítette szájjal. És? Basszus a saját nedve, nem másé, miért kellene attól undorodni? Csak a maradi, prűd, IQ és EQ hiányos emberek ítélik el az ilyesmiket.

Mindenki azt csinál, ami csak jólesik egy hetero párkapcsolatban, semmi sem ítélhető el, amibe mindketten belementek.

2022. febr. 10. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
16%
Fúj! Búza.... És ez kisanyám téged is minősít!
2022. febr. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!