Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Engedjem meg, ha izgat a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Engedjem meg, ha izgat a dolog, de közben nagyon undorítónak is tartom?

Figyelt kérdés
A barátom néha kér fura dolgokat tőlem, de elég bevállalós vagyok, így ez sosem okoz köztünk gondot. A mostani kérése is izgatja a fantáziámat, de közben olyan undorító dolog, hogy lehet inkább nem kellene belemenni. Azt szeretné, hogy miután elment bennem (gyógyszerrel védekezzünk) hadd nyalja ki belőlem a cuccot. Maga az ötlet tetszik, de hát nem tudom, ez már kezd túl menni egy határon. Tegnap este már majdnem megengedtem, de mikor ott lett volna az alkalom nagyon bizarrnak éreztem. Csinált már közületek valaki ilyet? Nagyon beteges, hogy ezt szeretné? Néha meglepnek az ötletei.
2022. febr. 9. 16:02
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
10: ez téged minősít. Nem csoda, hogy sok a szingli nő, amikor ilyenek a pasik mint te. Ultragáz, szánalmas, homofób, tudatlan, IQ-EQ-mentes, szexkultúráról meg sose hallott... :D
2022. febr. 11. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
0%
#11-es vagy inkább azért sok az egyedülálló vagy egyedül hagyott nő mert egyre több az ilyen nőies fiú mint te vagy.. Manapság már büszke ratyinak lenni.. Régen ez roh@dtul nem így volt.. Egyed a gec.d ha arra gerjedsz de ne hirdesd, hogy legyen mindenki fél b.zi te szerencsétlen... Mit tudsz te a kultúráról
2022. febr. 11. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

12: te semmit nem tudsz a kultúráról, az már az írásodból ordít :D

Nem csak a stílusod szánalmas, a mondanivalód is. Össze-vissza kevered a fogalmakat, igazi maradi, vaskalapos marhához méltón.

Tudod ezeknek a dolgoknak semmi köze a "ratyisághoz", de nem várom el, hogy ezt felfogd. Ahogy arról sincs fogalmad, mi volt "régen", mert akkor még nem tudtad használni az internetet.

De gondolom, te még lóval jársz, gyertyával világítasz, mert ugye régen minden jobb volt.

2022. febr. 11. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
0%

Nem ma már gec.t eszek és más férfiakba turkálok ez a 21. Századi Magyarország ami előre megy, vagy hátra 😂 😂 😂


Ne erőltesd rá a buz.ságot az emberekre ez a balkán még mindig s nem amerika ez erre felé még csak divat maximum de kultúra remélem sose lesz

2022. febr. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

#14: és tényleg, semmit sem értettél az egészből. (És a hozzád hasonlóknak is van szavazati joguk... szörnyű.)

Hol láttál te olyat, ebben a topicban, hogy bárki beszélt volna homo- vagy akár biszexuális dolgokról? Hol láttál olyat, hogy bárki "más férfiakban turkálna"? Mennyire kell ostobának lenni, hogy semmit sem értesz az egész témából? :D

Még csak sperma evésről sem volt szó egyszer sem, nem hogy meleg dolgokról, de te csak hajtod a homofób mantrádat, relevancia nélkül.

Szánalom :)

2022. febr. 11. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
#14 Hol írtam olyat, hogy bárki is más férfiakba akar turkálni? Ez a titkos vágyad, azért beszéled bele a kérdésembe, hogy erről szól? Nem baj, ha látens meleg vagy, de ezt magadban rendezd le, ne írogass ilyen f*szságokat. Köszi.
2022. febr. 11. 12:22
 17/17 anonim válasza:
Tehát. Ha a pasid szájjal kielégítené magát, az se lenne homoszexuális? Elvégre a saját nemiszerve. Szerintem is enyhén meleg a pasi, vagy biszex.
2022. máj. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!