Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők mitől indultok be szexuáli...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők mitől indultok be szexuálisan egy férfire?

Figyelt kérdés
2022. febr. 11. 03:02
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
39%

Pénz.


(egy pasi)

2022. febr. 11. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
44%
Igen a pénz, sajnos ez van....
2022. febr. 11. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
29%
Pénz,lakás, kocsi és szulők már a temetőben...Minden nő ilyen.
2022. febr. 11. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
81%
Az intelligencia szexi, főleg ha az érzelmi is magas
2022. febr. 11. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
81%

Önmagában nem. Ha magabiztos, nem egy kőbunkó és jól tud flörtölni, akkor sínen van legalább egy ismerkedésre. Szexre komoly kapcsolatra nem elég, mert nyilván az első gondolatom az lesz, hogy minden nővel ilyen. Épp ezért nem fekszem le minden ismeretlennel. Ha jól a szövege, van stílusa és valóban le tud venni a lábamról, akkor az már elég jól fel tud izgatni. Itt olyanokra gondolok, hogy egy beülős helyen ismerkedésnél a fülembe súgja, hogy tetszem neki és szexi vagyok. Vagy finoman megsimogatja a combom egy kicsit pikáns vicc után stb. Nagyon sokat számít, hogy puhatolózzon velem és finoman utalgasson. Na meg ha már közelebb hajol hozzám, akkor legyen vadító illata számomra.

Nem tudom miért kell bevonni a pénzt ebbe a dologba. Ha meglátok gyalog az utcán egy átlagosan felöltözött férfit, akkor nem azon fogok agyalni, hogy vajon telik-e neki swarovski nyakláncra. Esetleg megállapítom, hogy helyes-e. Alkalmi kapcsolatnak sem fontos: legyen ápolt, helyes, számomra vonzó és kis ész szoruljom bele, hogy utána ne kürtölje szét mindenkinek. Számomra nem fontos a pénz, éltem már át exemmel nehéz időszakot és akkor is vele maradtam, ha épp nem volt munkája. De tény, hogy a nőknek fontos a biztonság: fizikailag, mentálisan, szexuálisan és anyagilag. Mert véglis minden nő olyan helyre szeretne gyermeket szülni, ahol minden megtalálható egy gyermek legalább átlagos neveléséhez és valóban alkalmas a családi háttér arra, hogy rendes életkörülmények mellett, nem szűkölködve megadhassanak mindent a családjuknak. Persze vannak pénzlesők saját célra, de az már más. Az róluk szól.

2022. febr. 11. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
33%
Az utolsó mondataid válasz a kérdésedre. Sajna a legtöbb nő ilyen.
2022. febr. 11. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem itt a férfiak fordítva gondolkodnak a pénzről. Általában a tutyimutyi, tanulatlan vagy rossz személyiséggel rendelkezők azok, akik nem tudnak megfelelő egzisztenciát felépíteni. A nőknek meg általában az okos, ambíciókkal rendelkező határozott férfiak tetszenek. Akik még általában eleve sikeresebbek a munkaerő piacon is. Persze kivételek mindig vannak.
2022. febr. 11. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon határozott, magabiztos és azt látom rajta, hogy minden porcikája engem kíván. Pénzre nem hajtok, van nekem elég belőle.
2022. febr. 11. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Leginkább az intelligenciára.
2022. febr. 11. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
43%

Pénz (őszintén írtam)

Ha nagyon tetszik.

Ha elvarázsol azzal ahogy rám néz.

Ha vagány és frankón a szemedbe mondja amit akar tőled.

Ha rosszfiú.

Ha mocskos szavakkal illet.

Ha meglátom rajta a boxert mert pl a nadrágja picit lejjebb van tolva.

Ha nem kisfiús a pénisze.

Ha érezhető, hogy vele egy durva kemény szexben lesz részem.

Most ennyi jutott eszembe, de nem kérek privit köszi! :)

L

2022. febr. 11. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!