Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, mennyi idősen csináltá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mennyi idősen csináltátok először szájjal, lenyeltétek e az elsőt és pozitív élmény volt e?

Figyelt kérdés

2022. febr. 12. 15:28
A kérdező szavazást indított:
Azóta is szeretem csinálni, de nem nyelem le
Azóta is szeretem csinálni és mindig le is nyelem
Az volt az első és az utolsó is egyben
Azért csinálom főként, mert szeretem a spermát
20 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
92%

15 évesen.

Jó élmény volt.

Elsőre nem ment el a fiú.

2022. febr. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%
17 évesen jo volt nem nyeltem
2022. febr. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%

19 évesen amikor az első pasimmal voltam együtt. Szopni azóta is szeretek, de a számba nem engedem és nem nyelem le, 1x elég volt, borzalmas az íze. Ráadásul a pali bunkó volt, meg se kérdezte...csak úgy beleélvezett a számba. 🤮 Én azt többé senkinek nem engedem.

Nyelje le a pasi ha akarja, én biztos nem fogom. Volt aki erőltette, és nyaggatott vele, hogy tegyem meg és én végül ezért szakítottam. Nem szeretem ha olyasmire akarnak rávenni amit én nem akarok.

Egyébként rég volt már, de a rossz élmény nagyon megmaradt.

Azóta volt pár kapcsolatom, és már 12 éve a férjemmel vagyok együtt. Ő Szerencsére normális, nem várja el ezt, nem erőlteti, és nem is vágyik rá. Szoktuk egymást szájjal is kènyeztetni, de jobban szeret szex végén belém élvezni:)

2022. febr. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
19 évesen jó volt,nem szoktam lenyelni.
2022. febr. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
89%
14 evesen. Nem nyeltem le. Az arcomra ment. 25L
2022. febr. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
80%
Én csak úgy tudom lenyelni, hogy előtte bekapok két narancsos tik-takkot.
2022. febr. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!