Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mire asszociáltok ennél?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire asszociáltok ennél?

Figyelt kérdés
Egy fekete hajú csajrol mi jut eszetekbe, milyen öltözködési stílus, milyen kinézet, milyen kisugárzás?

2022. febr. 13. 12:13
 1/10 Noren1989 ***** válasza:
40%
Leginkább olászos temperamentum ugrik be.
2022. febr. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
55%
Így különösen semmi
2022. febr. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 StevenUp ***** válasza:
9%
Semmi. Látni kellene a nőt
2022. febr. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
6%
Hófehér bőr, kék szem, hajlékony-szép lábfej: mint egy boszi:).
2022. febr. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Képzelőerőt használjátok, csak tudtok valamire asszociálni 😃
2022. febr. 13. 12:36
 6/10 StevenUp ***** válasza:
85%

Egy fekete hajú nő...

Ennyi ebből tudok asszociálni a szomszéd nyugdíjastól Katy Perryig bármire

2022. febr. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
43%

Szerintem a fekete haj csak nagyon kevés lánynak áll jól. A fekete haj öregiti a nőket és a bőr, illetve a szem színe sem mindegy, hogy milyen. Ha sötét tónusú a bőröd én óva intelek a fekete hajtol, inkább hófehér borszinhez passzol jól, ott jó nagy a kontraszt, illetve a szem színe jobb ha világosabb színű, esetleg világosbarna, zöld, kék színű szem passzol ehhez a kompozícióhoz. Még annyit hozzatenek, hogy a vékonyabb testalkatú nőknek áll jól ez az egész, a telt, molettebb nőknél nagyon nem jó ez az összeállítás. Mert kihangsulyozza a durva tónusokat, vonalakat a balanszolas osszedol és egy kész vicc lesz a nő külsőre.

Nekem sokat nem mond a fekete színű haj, mert általában olyan az összhatás amik ütik egymást és nagyon kevés lánynak áll jól és ami durvább, hogy nagyon kevés lány tudja jól osszerakni ezt a szettet.

2022. febr. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
57%
Talicska tele betonnal
2022. febr. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
78%

Cher.


Nekem tetszik az ilyesmi.

2022. febr. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
64%
Exem. Hófehér bőr, barba szem, széles csípő, szép segg és valami iszonyat jó combok. Szopós telt száj nagy szemekkel felnéz. Metálos csajszi, szűk fekete nadrág.
2022. febr. 14. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!