Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az normális, hogy vonzónak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, hogy vonzónak találom a szőke, kék szemű pasikat, SS egyenruhában?

Figyelt kérdés
A kérdéses viselet a hálószobára korlátozódna természetesen, az eszmével nem azonosulok, de a látvány tetszik. Most ettől beteg vagyok?

2022. febr. 17. 14:27
 1/8 anonim ***** válasza:
40%
Nem hiszem, mindenkit más indít be. Mondjuk engem a sima katonai egyenruhás pasik csak-csak beindítanak, de egy náci katonai viselet szerintem taszító.
2022. febr. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Cpt_Obviously ***** válasza:
77%

Végülis a szőke kékszemű pasik sokaknak tetszenek, az egyenruhák sem néztek ki rosszul, de a történelmi lenyomat engem jobban elborzasztana mint esetleg felizgatna, ha mondjuk egy bögyös, dögös szöke nő venné fel a női uniformist.


Hogy a kérdésre is válaszoljak, ha betegnek nem is mondanálak, az én értékrenbe egy ilyen szerepjáték nem férne bele.

2022. febr. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem dicsekvésből, de én is átlagon felüli magas, szőke és kékszemű férfi vagyok, elég jó kiállással. És kapok a kinézetemre igencsak sok pozitív visszajelzést csajoktól. És sokaknak tetszik az egyenruha és az öltöny is férfiakon, na most hogy neked pont az SS egyenruha jön be, hát ez van :D Érthető is valahol, hiszen ez a szőke kékszemű árja dolog eléggé egybefügg ezzel az ideológiával. Na de nem mennék bele ilyen eszmei vitákba, mindenesetre sok embernek tetszik ez, csak nem illik beszélni róla, hanem tagadni kell :D
2022. febr. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%
Igen, az.
2022. febr. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki szőke, kék szemű, és bármilyen katonai egyenruhája van, már vihet is oltár elé. :)
2022. febr. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Abszolut csak szamai alapon nézve (stylist vagyok) Hugo Ferdinand Boss nagyon vagány és jó kiállású egyenruhát hozott össze ezzel a combban buggyos lábszárban szűk csizmába tűrt fazonnal. Azóta se volt egyenruha ilyen szexi, sajnos manapság a teljesen funkcionalista, "tehénen a gatya" szabású, minden eredetiséget nélkülöző darabokat látni csak.

Szóval megértem a rajongást.

2022. febr. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Cpt_Obviously ***** válasza:
85%
Nem Hugo tervezte az SS ruhára hanem Walter Heck, bár Boss is náci volt(párttag is) ő a hitlerjugend barna ingeit tervezte. Boss Francia és Lengyel hadifoglyokat dolgozatot a gyárban.
2022. febr. 17. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Azok szép egyenruhák voltak.


Szerintem nincs ebben semmi beteges. Ha egy hithű náci csaj jól nézne ki felállna rá. Egy jó terrorista csajra is. Vagy bármilyen jó nőre aki jól néz ki. Persze az ember ilyenkor ideologizál. Nem képzeli magában olyan gonosznak az illetőt amilyen a társadalmilag elvárt képzettársítás lenne.


De nicns ezzel semmi baj. Ez szexualitás nem ideológia...

2022. febr. 18. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!