Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátnőm sex után ha szájjal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm sex után ha szájjal fejezi be, előtte át törli nedves törlőkendővel a péniszem. Ez normális?

Figyelt kérdés
Tehát sexelünk, előtte már volt, előjáték, ott semmi gond, de miután kivettem belőle a farkam, kimegy a fürdőbe nedves törlőkendőért és megtörli, kérdeztem miért csinálja : mert puncis és undorító neki ez volt a válasz. Ez szerintetek normális? Én nem tapasztaltam még ilyet.
2022. febr. 17. 20:55
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
94%
Én sem làttam/halotam még ilyet, de ha neki ez jó, akkor engem nem zavarna.
2022. febr. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
Nekem lehangoló sajnos, kiveszem a punciból, várnám már az élvezést, és törölgeti azzal a hideg törlő kedővel...
2022. febr. 17. 20:59
 3/34 anonim ***** válasza:
Nem egészen.
2022. febr. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
77%
Ha bele engeded az anyagot, te kinyalod utána?
2022. febr. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
100%
Ez engem is totál lelombozna. De nézd a jó oldalát, legalább nem domestos törlőkendővel törölgeti!
2022. febr. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
77%

hát ez elég kiábrándító

az öntisztuló szervből származó nedv, az fúj, de az a vegyszeres törlőkendő, az jöhet

éljenek a gátlások, amiket gyerekként az emberekbe nevelnek

2022. febr. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
100%
Nyalás előtt kezdd el te is törölgetni neki.
2022. febr. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem nagyon kiábrándító, mondom ezt nőként
2022. febr. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
27%
Igen sajnos van ilyen....szerintem akkora egy baromság a nők részéről ez, mintha undrodna saját magától, idegesítő egy helyzet mikor a nagy hevben figuraznal, erre jön a törlőkendő. De amikor az ilyen nők masztiznak akkor fognak egy poharat belecsulaznak egy jó nagy adagot és azt használják sikositonak...mert, hogy puncis lett a keze, vagy azt is letorlik nedves törlőkendővel? Esküszöm felbsz. Olvass már be neki, mit képzel magáról?
2022. febr. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
30%
Ez a jelenlegi nő is ilyen akivel vagyok....istenem rendesen felidegesitettem magam...
2022. febr. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!