Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, mekkora volt a legkise...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, mekkora volt a legkisebb és a legnagyobb pénisz, amivel valaha dolgotok volt?

Figyelt kérdés
2022. febr. 21. 08:47
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
32%
Honnan tudjam, nem mértem le egyiket sem.
2022. febr. 21. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
37%
15cm és 18cm. Nekem elég szerencsésen alakult, a kis méret elkerült, igaz nem volt nagyon sok párom.
2022. febr. 21. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
14-18
2022. febr. 21. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
57%
legkisebb kb 12 cm legnagyobb kb 24
2022. febr. 21. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
16%

ezekből szerintem egyedül az 1-es volt nő :D

Érdekes, én sem mértem le soha senkiét. Akárhány barátnőmet kérdeztem egyikük sem méricskélte.

Tapasztalatom szerint a centi csak a pasikat foglalkoztatja. Minden logikától mentesen...

2022. febr. 21. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
86%
Mindenhova kell egy kételkedő, akinek valami lehetetlen elképzelés, hogy valaki tudja, hogy mekkora a párja mérete. Sőt, még számít is a méret. Aki szerint a centi nem számít, próbáljon ki egy 11 meg egy 21 cebtist, hát "teljesen ugyanaz".
2022. febr. 21. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
0%

6: mindenhova kell egy kötekedő aki nem érti a lényeget.

Senki nem mondta hogy nem számít a méret. A kicsi ugyanolyan rossz mint a nagy. Azonban az hogy kinek mi a kicsi és mi a nagy, teljesen eltérő.

És akkor is meg tudom állapítani hogy az adott pasi farka nekem túl nagy vagy épp kicsi, ha nem tudom hány centi...

Nem állítom hogy nincs olyan csaj aki tudja. Csak hogy nagyon ritka. Max ha a pasi lemérte magának és elmondta (és a csaj meg is jegyezte) mert én legalábbis nem ismerek olyan csajt aki centivel méregeti a pasija farkát :D

Szóval nem érdemes kötekedni, próbáld megérteni miről van szó...

2022. febr. 21. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
én sem mértem még soha senkiét. Már szemre látom megfelelő lesz-e, esetleg túl kicsi vagy túl nagy. Olyan már volt hogy túl nagy volt, túl kicsi még szerencsére nem :)))
2022. febr. 21. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
30%
Baszki, nem kell lemérni. A barátnőnket sem merjük le, mégis tudjuk hány kg. Csak hogy egy példát mondjak. Ezt a péniszméret kérdést általában megbeszéljük a partnerrel, vagy látja ő szemre mekkora. Persze tudom, egy nőnek sosem számít, á dehogy.
2022. febr. 21. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
0%

9: ezt vitatnám. Ránézésre nem hiszem hogy bárkiről tudod hány kg. Esetleg kb +/- 10 kg.

Ahogy centire se. Ha én 17 centisre tippelem simán lehet 15 meg 19 is. 2 centit bőven tévedsz szemre.

És a gyengébbek kedvéért még egyszer: senki sem állítja hogy mindegy mekkora. Az mindegy hogy hány centi. Ha nem éred a különbséget akkor veled van a baj...

2022. febr. 21. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!