Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a jó döntés, ha van egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a jó döntés, ha van egy nagyon jól működő, hosszú kapcsolatotok, de a szex pár év múlva, rajtatok kívülálló okok miatt rossz lett?

Figyelt kérdés

Pl. a lány valami betegség miatt nem tágul, nem nedvesedik, vagy a pasi szintén valami probléma miatt impotens lesz vagy korai magömlése lesz?

De máshogy kielégítitek egymást, játszotok stb. de maga a behatolás nem megy pár éve. Mit tennétek?



2022. febr. 21. 11:22
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
Ha szereted, vele maradsz a nehézségek ellenére is.
2022. febr. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

efféle témákban elég nehéz a fotelből elmélészkedni, az ilyet meg kell tapasztalni

de alapvetően mindenkinek magának kell éreznie, mennyire kielégítő az a megoldás, amit sikerült találni az adott körülmények között. ha nagyon nem kielégítő, akkor komoly feszültségek várhatóak a kapcsolatban, és esélyesen rá is megy.

2022. febr. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
47%
A kapcsolat a legfontosabb,mindent meglehet oldani.Ahogy telik az idő,nem a szexualitás lesz a legfontosabb dolog,jönnek újabb és újabb egyéb problémák is.
2022. febr. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
az a baj, hogy ha a párkapcsolat egy bizonyos szempontból nagyon nem jó (és hát sokunknál a szex is egy fontos pillér), az általában előbb-utóbb kigyűrűzik a kapcsolat többi részére is. ezt értem az alatt, hogy a felek legjobb szándéka ellenére is rá tud menni a kapcsolat.
2022. febr. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%

"A kapcsolat a legfontosabb,mindent meglehet oldani"

nem lehet mindent megoldani, ez nettó rózsaszín maszlag.

2022. febr. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Az 5nek igaza van, az élet nem egy vattacukrot falatozó egyszarvú. A szex nagyon fontos egy kapcsolatban, és ha bármilyen oknál fogva nem megy, az jó eséllyel vethet véget az egésznek. Lassan de biztosan egyre több probléma okozója lesz ez a hiány. Sokfaktoros kérdés, függ attól, hogy mit tesznek a felek az esetleges javulásért, orvosi segítséget igénybe vesznek-e, mi a kompromisszum, az mennyire kielégítő, stb.
2022. febr. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
67%

Sajnos én ilyesmiben vagyok bő 4 éve.

Ez a kommunikáció amúgy tényleg egy nagyon jó dolog. Ha nincs meg akkor bszhatod az egészet, illetve a kommunikáció mellé kell párosuljon egyfajta érettség is. A másik félnek tudnia kellene, hogy egy felnőtt férfival, nővel van együtt, egy kapcsolatban fontos a szex, tudom, hogy így is szar a szex, valamit tenni kellene azért, hogy a párom, a társam ne érezzen hiányt ebben/benne. Ha ez az alap gondolat nincs meg valamelyik félben, hiába jó lenne a kommunikáció....semmire sem mentek. Mert nincs meg a katalizátorként működő adok kapok, csak egyoldalúsag van.

Tegyük fel, elfogadom, hogy a párom havonta, másfél havonta egyszer kívánja a szexet, oké.

Én naponta akár kétszer is szexelnek vele, oké.

Nincs szex, elfogadom, de a szexen kívül van ezer és egy más módszer arra, hogy kielégítsuk egymást, nekem tök izgató lenne egy közös maszturbálás is, vagy egy adok kapok orál...szóval kell egy harmadik dolog is ahhoz, hogy ezt megtudja oldani a két fél, ez pedig a szexualitáshoz kapcsolódó szexuális irányultság, tehát ha szex nincs is, de legalább az orgazmus iránti vágy legyen meg benne, hogy "de jó lenne elélvezni" ha ez sincs meg, akkor tényleg baszhatod. Az orgazmus iránti vágy, kéz a kézben jár azzal, hogy ha szex nincs is, de legelabb legyen egy kis nyulkalas, nyalakodas, ez pedig hozzá magával a katalizátorkent ható gondolatot, hogy attól, hogy nekem nem kell a szexualitás, attól még a párom igényelheti, ez pedig jobbkez szabály szerűen adja, hogy akkor 1-2 naponta engedem azt a kis közös masztit, vagy azt az 5 perces kölcsönös órált.

Eléggé összetett probléma ez, ami nem csak akkor jelentkezik amikor valamilyen testi vagy lelki probléma miatt nem működik a szex, hanem akkor is elojon, amikor pl becsuszik egy gyerek. A nő 0-24-ben a gyereket neveli, a férfi nem kap semmit és ezért van sok válás, meg szakítás a gyerek után, mert a nőnek annyira leköti a figyelmet a baba, hogy a férfival nem foglalkozik. Pedig rengeteg csonka család ebből fakad, ez termeli a anya, vagy apa nélkül felnőtt generációt, mert a nő nem képes 2-3 naponta leszpni a férfit és persze mindig a férfi a hibás azért mert elmegy krvazni, elmegy kvázni, szeretőt tart...na mindegy. Amúgy mi próbáltuk nyugodtan, higgadtan megbeszelni, próbáltuk veszekedve, kiabálva, próbáltuk önkényesen (ezt inkább én próbáltam) raeroltetni magam....mind zsákutca lett, mert a három feltételbol nálunk kettő hiányzik.

Szerintem ilyenkor a legjobb a szakítás, nem jó ezt huzni vonni ami nem megy és nem jó a másikat úgymond szenvedni hagyni, főleg úgy, hogy tudjuk, hogy szenved a rossz szex miatt. Persze sokkal könnyebb valamihez ragaszkodni, mint elengedni, de ha nem megy az egyik félnek erősebbnek kell lennie, hogy meglepje. Az én személyes tapasztalatom ez, lehet másnak sikerült normális kapcsolatot kialakítani így, nekem nem ment.

2022. febr. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Tegyél fel egy egyszerű kérdést: boldog lennél életed végén ha "így" maradna egész életedre? Elégedett lennél, azt mondanád halleluja? Na ebből az egyszerű kérdésből tudni fogod a választ, hogy az adott kapcsolatban mit dönts.
2022. febr. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%
Nálunk most derült mi,h eltitkolta a betegséget,az ,h fáj neki a szex. Azt hittem én tehettem róla,h velem van valami,mert heti egyre csökkent a szex. Nem tudom,h 26evesen mi a normális. Én hűséges vagyok. Kb 1,5eve vagyunk együtt.. de már nem tudom,h a szex lehet e jobb később,ha most ilyen. Tanácstalan vagyok,az érzelmek megvannak,de a szex nekem nagyon kevés.
2022. febr. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha orvosi segítséggel javítható a helyzet, mindent el kell követni érte! Ha nem, akkor marad a kézimunka, illetve a diszkrét házonkívüli megoldás! :)
2022. febr. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!