Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akik végig tanulták az egyetem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik végig tanulták az egyetemet, később nem bánták meg, hogy inkább nem csajoztak meg buliztak ezerrel? Megérte utólag annyira tanulni?

Figyelt kérdés
2022. febr. 21. 16:54
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
67%
Az egyik nem üti a másikat. Párhuzamosan is lehet a kettőt csinálni.
2022. febr. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
46%

"Az egyik nem üti a másikat. Párhuzamosan is lehet a kettőt csinálni."

te talán vitted a bulikba a hőtan példatárat, vagy hogy?

2022. febr. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
45%
Ahogy az #1-es is írja, végigtanultam én is, jó eredményeim voltak, de attól még igen sűrűn eljártam bulizni :) Nem a szorgalmi időszakban kell a szobában ülve a könyv felett gubbasztani, hanem ZH-n meg vizsgán kell domborítani. Ha az megvan eredményesen akkor meg naná hogy elmegy megünnepelni utána az ember 😂
2022. febr. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
kérdező: egy kicsit sajnálom, de nagyon azért nem. elég nagy fába vágtam a fejszémet, de örülök, hogy időben elvégeztem a képzést, amibe belefogtam. úgy mondanám, hogy nem lett volna rossz valamivel több buli és "élet", de később amennyire lehetett, bepótoltam.
2022. febr. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
82%

"Nem a szorgalmi időszakban kell a szobában ülve a könyv felett gubbasztani, hanem ZH-n meg vizsgán kell domborítani."

az megvan, hogy a keménynek mondható képzéseken ezt a hozzáállást kb. a legtehetségesebb néhány százalék engedheti meg magának?

2022. febr. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Akik azt írják, hogy lehet mindkettőt, valószínű valami büfészakot végeztek. Én konkrétan BME villamos képzésről beszélek. 4esnek köszi a választ.
2022. febr. 21. 17:06
 7/26 A kérdező kommentje:
2es miért lett lepontozva?
2022. febr. 21. 17:07
 8/26 anonim ***** válasza:
80%

"talán vitted a bulikba a hőtan példatárat, vagy hogy?"


Hagyjuk már ezt a szar dumát.

Ne akard már nekem előadni, hogy te szeptember első hetétől június végéig folyamatosan tanultál és arra nem volt időd, hogy péntek este elmenj valahová!

2022. febr. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
52%

#3

😂😂😂 ja biztos a METU ruhaipari menedzser vagy miatököm szintű szakokon ez van. Ilyen helyeken a több év alatt kevesebbet kell tanulni mint egy emelt érettségire

2022. febr. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
A végső elszámolásnál majd nem azt fogom sajnálni amit megtettem, hanem amit nem.
2022. febr. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!